13 / 08 / 2022

İhlas Marmara Evleri Ortak Girişimi'nden Beylikdüzü'nde yeni proje!

İhlas Marmara Evleri Ortak Girişimi'nden Beylikdüzü'nde yeni proje!

Firma: İhlas Marmara Evleri Ortak Girişimi

Proje: İhlas Marmara Evleri Ortak Girişimi Beylikdüzü projesi

İhlas Pazarlama, İhlas Holding, İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve İhlas Yapı Turizm'in pay sahibi olduğu İhlas Marmara Evleri Ortak Girişimi kuruldu.İhlas Marmara Evleri Ortak Girişimi, Kiler GYO'nun Beylikdüzü Yakuplu'daki arsasında 1.200 konutluk yeni proje geliştirecek.İhlas Pazarlama A.Ş.'nin yüzde 70, İhlas Holding A.Ş.'nin yüzde 15, İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş.'nin yüzde 10 ve İhlas Yapı Turizm ve Sağlık A.Ş.'nin yüzde 5 pay sahibi olduğu,  İhlas Marmara Evleri Ortak Girişimi  kuruldu.


İhlas Marmara Evleri Ortak Girişimi, Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Beyklikdüzü Yakuplu'daki arsası üzerinde konut projesi inşa edecek. 


1.200 yeni konut geliyor

İhlas Marmara Evleri Ortak Girişimi, Kiler GYO'nun maliki ve hak sahibi olduğu, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesi, Yakuplu 482 Ada 3 Parselde kayıtlı 31 bin 309 metrekare ve 484 Ada 12 parselde kayıtlı 30 bin 396 metrekare arsalar üzerinde, konut ve işyeri inşa edilecek.


Satış ve pazarlamasını yapmak üzere arsa satışı karşılığı hasılat paylaşımı sözleşmesi imzalandı.


İhlas Marmara Evleri Ortak Girişimi Beylikdüzü projesinin inşaatı bu yıl içerisinde başlayacak. Proje sözleşme imzalanmasından itibaren 40 ayda tamamlanacak. Planlanan proje kapsamında 1.200 daire ve 60 ticari ünite inşa edilecek. 


İhlas Marmara Evleri Ortak Girişimi Beylikdüzü projesi, Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne yakın konumda yer alıyor.


İhlas Marmara Evleri Ortak Girişimi nden Beylikdüzü nde yeni proje!


http://www.ihlas.com.tr/


Esra Nur AÇKI/Emlakkulisi.com


projeye sor