05 / 02 / 2023

İhlas Yapı gözde projelerini Evim Türkiye'de tanıtacak!

İhlas Yapı gözde projelerini Evim Türkiye'de tanıtacak!

İhlas Yapı’nın gözde projelerinden olan Bizim Evler 7, Bizim Evler 8, Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4 Avrupa’da görücüye çıkıyor. 8-10 Şubat tarihlerinde Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek olan “Evim Türkiye” fuarında projelerini tanıtacak.İhlas Yapı’nın gözde projelerinden Bizim Evler 7, Bizim Evler 8, Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4 8-10 Şubat tarihlerinde Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek olan “Evim Türkiye” fuarında görücüye çıkacak. Gurbetçiler, İhlas Yapı’nın prestijli projelerinde geleceğe dönük yatırım yapma fırsatını yakalayacak.

5 milyondan fazla gurbetçinin yaşadığı Avrupa’nın bu organizasyon için çok doğru bir adres olduğunu söyleyen İhlas Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Celep, “ İhlas Yapı olarak Evim Türkiye  Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na 4 projemizle katılıyoruz. En iyi ve en güvenli yatırımın gayrimenkul olduğunu gurbetçilerimize bu fuarda anlatacağız. Gurbetçilerimiz birikimlerini yatırım değeri yüksek projelerimizden daire ya da dükkan alarak daha fazla kazanç elde edebilirler. İhlas Yapı olarak fuarda gurbetçilerimize; yaşamın başladığı, taşınmaya hazır dairelerin yer aldığı Bizim Evler 7 ile inşa çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği Bizim Evler 8, Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4 projelerinde uygun şartlarda konut almalarını sağlayacak cazip fırsatlar sunacağız. Hükümetimiz de konut ve işyeri alımını kolaylaştırmaya yönelik tapu harcı ve KDV indirimi başta olmak üzere birçok noktada teşvik sağladı. Gurbetçilerimizin Türkiye’deki gayrimenkul yatırımlarından bildiğiniz gibi KDV alınmıyor. KDV oranından muaf tutulan Avrupalı vatandaşlarımız bu avantajı mutlaka fırsata çevirmeli. Ortada bu kadar cazip fırsatlar varken gurbetçilerimizin doğdukları topraklara yatırım yapacağını ve bu avantajları iyi değerlendireceklerini düşünüyorum” açıklamasında bulundu.

BİZİM EVLER 7’DE HEMEN TESLİM DAİRELER

Gayrimenkul sektöründe kalite ve güven odaklı nitelikli projeler hayata geçiren İhlas Yapı, Ispartakule’de aile konseptiyle hayata geçirdiği Bizim Evler 7’de avantaj sunuyor. Türkiye'nin dev projelerinden, İstanbul Havalimanı, Kanal İstanbul’a komşu konumda bulunan Bizim Evler 7’de yaşam başlarken teslime hazır daireler kalitesiyle de öne çıkıyor. Kanal İstanbul projesinin hemen yanı başında konumlanan proje 2+1, 3+1, 4+1 ve teraslı dairelerden oluşan 532 konut bulunuyor. Bizim Evler 7’de 2 oda 1 salon daireler normal katta 683 bin TL’den
başlangıç gösteriyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip projede; kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, mini futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortu ve mescit mevcut. Projede ayrıca; çocuk oyun bahçeleri, anaokulu, yürüyüş yolları, kameriyeler ile site sakinlerinin çeşitli etkinliklerle bir araya gelebileceği toplantı salonu ve göl kafe bulunuyor.  Proje Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, TEM bağlantı yolları, Metro ve banliyö hatları, İstanbul Havalimanı, Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük sağlık kampüsü ve Kanal İstanbul gibi dev projenin kesişim noktasında konumlanıyor.

BİZİM EVLER 8

Ispartakule’de daha önce Bizim Evler markalı teslim eden 7 sitesi bulunan İhlas Yapı, gelen talep üzerine yatırım değeri yüksek olan bu bölgede 8. Projesine başladı. Bizim Evler sakinlerinin aşina olduğu ayrıcalıklar, İhlas Yapı kalitesi ve güvencesiyle Bizim Evler 8’de yeniden hayat buluyor. Kanal İstanbul’un yanı başında yer alan Bizim Evler 8’de iki blokta 236 daire, 29 dükkan yer alıyor. Geniş peyzaj ve zengin sosyal donatı alanlarına sahip Bizim Evler'de 2+1’den 4+1’e konforlu daireleri, spor alanları, kapalı yüzme havuzu, süs havuzları ve çocuk oyun alanlarıyla konut alıcılarına ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Projede 2+1 dairelerin fiyatları 615 TL’den başlangıç gösteriyor. 

BİZİM EVLER GÜZELCE

Büyükçekmece’de Marmara Denizi’nin yanı başında konumlanan Bizim Evler Güzelce’de 2+1 daireler 656.000 TL’den başlıyor. Az katlı yapılaşmanın yer aldığı Güzelce’de sahile ve marinaya yürüme mesafesinde konumlandırılan Bizim Evler Güzelce 709 konut ve 111 ticari üniteden oluşuyor. Güzelce Marinası ile Marmara Denizi’nin ışıltısı hissedilecek şekilde tasarlanan Bizim Evler  Güzelce’de; 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan üç tip konut seçeneği yer alıyor. Büyükçekmece bölgesinin en büyük projesi olarak öne çıkan Bizim Evler Güzelce eşsiz konumuyla yüksek yatırım potansiyeli taşıyor. 5 yıldızlı tatil köyü konseptinde geliştirilen projede inşa çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Beylikdüzü’nde daha önce hayata geçen Marmara Evleri markalı 3 sitenin referansı ile inşasına başlanan ve bölgenin merkezinde inşa edilen, Marmara Evleri serisinin en yenisinde, lüks ve konforlu daireler avantajlı fiyatlarla konut alıcılarına sunuluyor. Toplamda 639 daire ve 44 adet dükkanın yer alacağı Marmara Evleri 4 projesi aile öncelikli bir yaşam anlayışıyla hayata geçiriliyor. 2+1 dairelerin 476.000 TL’den başladığı projede 3+1 ve 4+1 daire tipleri de yer alıyor. Geniş ve ferah kullanım alanlarının bulunduğu projede daireler 127 metrekare ile 203 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Örnek dairesini gören herkesin beğendiği Marmara Evleri 4’te kişiye özel ödeme planları da sunuluyor. Projede peyzaj alanlarının yanı sıra; kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun parkı ve açık spor alanları, yürüyüş yolları, mescit, taziye evi, bay ve bayanlara özel ikişer adet fitness salonu, hamam ve saunalar bulunuyor. Marmara Evleri 4 estetik mimarisi, ankastreli birinci sınıf konforlu daireleri, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği dükkanları ve zengin yaşam alanlarıyla keyifli bir site hayatı sunuyor.

www.bizimevler.com.tr
Geri Dön