Ikea ile oturma odaları rahatlık ve mutluluğun paylaşım alanları!

Ikea ile oturma odaları rahatlık ve mutluluğun paylaşım alanları!Müşterilerini iyi kalite ve de iyi fiyatla buluşturan IKEA, evin en çok vakit geçirilen yeri oturma odaları için, konforlu ve de fonksiyonel yüzlerce ürün sunuyor.


Evdekilerin buluşma noktası oturma odaları, uzun bir günün ardından rahat kanepesinde yorgunluk atmak, orta sehpayı çerezlerle donatıp heyecanlı bir filme başlamak ya da tekli koltukta gazete keyfi yapmak isteyenleri ağırlıyor. IKEA ise mobilya ve aksesuvarlarıyla, oturma odalarını mutluluğun ve rahatlığın paylaşım alanına dönüştürüyor.


Günlük yaşam için ideal şekilde tasarlanan modern, klasik ya da İskandinav stili koltuk ve kanepeler, yorgun bir günün ardından konforu, misafir ağırlarken şıklığı sunuyor. Kumaş veya deri, yataklı ya da L kanepeler, tek kişilik sallanan koltuklarla, berjer ve puflarla, her zevke uygun şekilde kombinlenebiliyor. IKEA’daki renkli minderler ile kış akşamlarını ısıtacak yumuşacık battaniyeler oturma odasına sıcaklık ve rahatlık katarken; puflar, saklama bölümüyle en kullanışlı dekorasyon ürünleri arasına giriyor. IKEA’daki oturma gruplarına, kullanışlı orta sehpaları, dolap ve raf üniteleri eşlik ediyor. Dileyenler, farklı renk, desen ve dokuda yüzlerce halı arasından seçimini yaparak, oturma odasının tarzını tamamlıyor.


IKEA, kılıfları değişebilen kanepe ve koltuklarla ise oturma odalarını sık sık yenilemek isteyenlere fırsat sunuyor.