04 / 02 / 2023

İkebana Evleri'nin yüzde 66'sı satıldı

İkebana Evleri'nin yüzde 66'sı satıldı

Güneri İnşaat Pazarlama ve Satış Müdürü Tuba Elmas, Bahçelievler'de inşaatına devam edilen İkebana Evleri'nin yüzde 66'sının satıldığını bildirdi.

Güneri İnşaat Pazarlama ve Satış Müdürü Tuba Elmas, Bahçelievler'de inşaatına devam edilen İkebana Evleri'nde yüzde 66'sının satıldığını bildirdi. Türkiye'nin, mimarisinde Japon esintileri taşıyan ilk konut projesi olan İkebana Evleri'nde villa konforuna sahip teras katlarının da satışa sunulduğunu belirten Elmas, "Bugüne kadar İstanbul Anadolu yakası boğaz hattında lüks konutlar inşa ettik. Güneri İnşaat'ın B ve C orta gelir grubuna hitap eden ilk konut projesi olan İkebana Evleri'nde orta gelir grubuna da villa konforunu yaşatacağız" dedi.


Sadece 6 tane olan ve 4+1 şeklinde planlanan teraslı dairelerin büyüklüğü 243 ile 248 m2 arasında değişiyor.


Projede yer alan dairelerin yüzde 66'sını sattıklarını belirten Elmas, "24 aydan başlayıp 120 aya kadar uzanan vadelerde ödeme planı hazırladık. Konutların satışlarında vadelere göre de önemli avantajlar sunuyoruz. Daire fiyatının yüzde 30'unu peşin ödeyip 24 ay vadede ödeme yapanlar ile ödeme planını 36 aya yayıp daire fiyatının yüzde 50'sini peşin ödeyen müşterilerimizden vade farkı almıyoruz."


HAZİRAN 2008'DE TESLİM


Elmas, projenin hedeflenen teslim tarihini Kasım 2008'den Haziran 2008'e çektiklerini söyledi.


(Yeni Şafak)
Geri Dön