İkiyüzyirmiiki Gayrimenkul Geliştirme ve Turizm Yatırım Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

İkiyüzyirmiiki Gayrimenkul Geliştirme ve Turizm Yatırım Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu! İkiyüzyirmiiki Gayrimenkul Geliştirme ve Turizm Yatırım Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

İkiyüzyirmiiki Gayrimenkul Geliştirme ve Turizm Yatırım Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Mehmet Serdar Tavukçu tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 29 Ocak'ta Etiler, Akatlar Mahallesi'nde kuruldu.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

İkiyüzyirmiiki Gayrimenkul Geliştirme ve Turizm Yatırım Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Mehmet Serdar Tavukçu tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 29 Ocak'ta kuruldu. İkiyüzyirmiiki Gayrimenkul Geliştirme ve Turizm Yatırım Sanayi Ticaret Anonim Şirketi'nin Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Serdar Tavukçu olarak belirlendi. 


İkiyüzyirmiiki Gayrimenkul Geliştirme ve Turizm Yatırım Sanayi Ticaret Anonim Şirketi iş konusu; Her nevi turistik tesis tatil köyü hotel motel gazino oyu salonları eğitim ve dinlenme tesisleri restoran büfe yat karavan yat limanı işletmeciliği.


İkiyüzyirmiiki Gayrimenkul Geliştirme ve Turizm Yatırım Sanayi Ticaret Anonim Şirketi adres: Etiler, Akatlar Mahallesi, Zeytinoğlu Caddesi, Uğur Apartmanı, No:1 Kat:8 Daire:41.

pus