06 / 02 / 2023

İkonik İtalyan scooterı Vespa’nın fiyatı kaç lira? İşte, Vespa Sprint’in 8 Eylül 2022 fiyat listesi…

İkonik İtalyan scooterı Vespa’nın fiyatı kaç lira? İşte, Vespa Sprint’in 8 Eylül 2022 fiyat listesi…

İtalyan scooter üreticisi Vespa’nın eylül ayı fiyat listesi belli oldu. İşte, Vespa Sprint’in 8 Eylül 2022 fiyat listesi…İkonik İtalyan scooterı Vespa’nın fiyatı kaç lira? İşte, Vespa Sprint’in 8 Eylül 2022 fiyat listesi…

İtalya’nın ikonik motosikleti Vespa Sprint, en sıradan yolculukları bile eğlenceli bir geziye dönüştürmek için güncellendi. Tamamen alüminyumdan yapılmış kompakt, hafif, konforlu ve koruyucu bir gövdeye sahip olan Vespa Spring, genç çizgisi, akıllıca, cesur dikdörtgen bir farla satışa sunuluyor.

60'larda Avrupa kasabalarını ve şehirlerini dolduran ikonik sportif, çevik Vespa neslinin mirasçısı olan Vespa Spring, yirmi birinci yüzyılın en son teknolojisini de bünyesine kattı.

Vespa Spring sürücülerine, özel bir sürüş deneyimi sunan motor ve şanzıman sistemine sahip. İtalyan Yeşil Deneyim Teknolojisi ‘i-get’ ile tasarlanan çevreci motoruyla şehirde sürüş keyfi yaşarken, doğayı da korumanıza olanak sağlıyor.

Çok sayıda teknolojik donanım da sunan şehrin haylaz çocuğu Vespa Spring, beyaz, mavi ve siyah renk seçenekleriyle geliyor.

Peki Vespa Sprint’in teknik özellikleri neler? İşte, Vespa Sprint’in teknik özellikleri ve fiyat listesi…
Geri Dön