İMİB Türkiye doğal taş sektörünü 2 Nisan'da değerlendirecek!

İMİB Türkiye doğal taş sektörünü 2 Nisan'da değerlendirecek! İMİB Türkiye doğal taş sektörünü 2 Nisan'da değerlendirecek!

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İMİB), ihracata dayalı kalkınma stratejisi çerçevesinde Türkiye doğal taş sektörüne ilişkin gelişmeleri değerlendiriyor...
Türk madencilik sektörünün lokomotifi kabul edilen doğal taş sektörünün dünyaya tanıtılması için 09 – 14 Nisan tarihleri arasında Milano’da düzenlenecek Tasarım Haftası’na katılan İMİB, fuar öncesi gelişmeleri değerlendiriyor. Milano’da Türkiye’den ve yurtdışından altı ünlü tasarımcının doğal taşlardan yaptığı eserler sergilenecek.


İMİB, Tasarım Haftası’nı, doğal taş sektörünün 2013 hedeflerini ve sektör olarak yeni ihracat pazarlarını konuşacağı bir sohbet toplantısı düzenliyor.


İMİB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özer, İMİB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Keleş ve İMİB Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Akbulak’ın ev sahipliğinde 02 Nisan 2013, Salı günü Beşiktaş Four Seasons Otel’de gerçekleştirilecek bir basın toplantısı düzenliyor.