İMOB Mersin Mobilya Fuarı ziyarete açıldı!

İMOB Mersin Mobilya Fuarı ziyarete açıldı! İMOB Mersin Mobilya Fuarı ziyarete açıldı!

CNR Holding tarafından düzenlenen "İMOB Mersin Mobilya Fuarı" açıldı. Mersin Valiliği, Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) tarafından desteklenen fuarın 50 binden fazla ziyaretçi ağırlaması bekleniyor.Mersin Valiliği, Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) tarafından desteklenen İMOB Mersin Mobilya Fuarı kapılarını ziyaretçilere açtı. 28 Nisan'a kadar ziyaret edilebilecek fuar büyük ilgi topladı. 

Anadolu Ajansı'nın haberine göre; fuara katılan Mersin Valisi Ali İhsan Su, Yenişehir Fuar Merkezi'ndeki açılışta yaptığı konuşmada, fuarların kentler için önemini anlattı. 

Fuarların insanların birebir iletişim kurduğu mekanlar olduğunu söyleyen Su, "Mobilya sektörü geldiğimiz noktada sadece temel ihtiyaç olarak değil artık bir tüketim, konfor malzemesi. İş dünyası da bunun farkına varmış durumda. Çin, ABD, Almanya, İtalya ve İngiltere gibi çok önemli mobilya ihracatçıları içerisinde ülkemiz de var." açıklamasını yaptı. 

CNR Holding İcra Kurulu Başkanı Ali Bulut, fuara Türkiye'nin dört bir yanından 100'den fazla firmanın katıldığını açıklarken Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, fuar organizasyonlarının Mersin için önemini vurguladı.

Türkiye'nin her yerinde fuarı tanıttıklarını söyleyen Bulut, "Fuarımızı 50 binden fazla ziyaretçinin gezeceğini tahmin ediyoruz. Önümüzdeki yıllarda fuara Akdeniz ve Orta Doğu ağırlıklı olmak üzere daha fazla yabancı alıcı getirmek için de çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız." ifadesini kullandı.

Fuar, 28 Nisan'a kadar ziyaret edilebilecek.