İMSAD'tan 15 Temmuz mesajı!

İMSAD'tan 15 Temmuz mesajı!Türkiye İMSAD, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla açıklama yaptı. İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan, Türkiye’nin, toplumun her kesimiyle demokrasiyi sahiplendiği zorlu bir süreçten güçlenerek çıktığını ifade etti. 


Türkiye İMSAD, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla açıklamada bulundu. Açıklamada, Türkiye’nin, toplumun her kesimiyle demokrasiyi sahiplendiği zorlu bir süreçten güçlenerek çıktığı belirtildi.

Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan, “Toplumun demokrasiye sahip çıkarak önemli bir sınav verdiği 15 Temmuz’un ikinci yıldönümünde, darbe girişimine karşı mücadele verirken yaşamını yitiren şehitlerimizi bir kez daha saygı ve minnetle anıyor, kahraman gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Erdoğan sözlerini şöyle sonlandırdı: “Toplum olarak, birlik ve beraberlik içinde, ortak hedeflere ortak bir bilinçle hareket eden Türkiye’nin aşamayacağı hiçbir zorluk olmadığına yürekten inanıyoruz. Türkiye inşaat malzemesi sanayicileri olarak, faaliyetlerimizi, sektörün büyümesini ve gelişimini sağlamakla birlikte, güçlü bir ekonomi ve daha güçlü bir Türkiye’ye katkıda bulunmak amacıyla sürdürmeye devam edeceğiz.”