Özen Kuzu'dan 15 Temmuz mesajı!

Özen Kuzu'dan 15 Temmuz mesajı! Özen Kuzu'dan 15 Temmuz mesajı!

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Özen Kuzu, 15 Temmuz mesajı yayınladı. İşte Kuznu'nun darbe girişiminin ikinci yıl dönümüyle ilgili yaptığı açıklama....

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Türkiye’nin son yıllarda yaşadığı değişim ve büyüme, İslam dünyasında öncü konumda olması, başta Avrupa ve Amerika olmak üzere dünyaya karşı gösterdiği dik duruş herkesi rahatsız edici duruma geldi. Büyümemize tahammül edemeyen dış güçlerin içimizdeki hain FETÖ örgütüyle bir olup kalkıştığı alçak girişim kısa sürede liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde halkımızın desteğiyle atlatıldı.


FETÖ’nün darbe girişiminin ardından ülkemize duyulan güven sayesinde hain kalkışmanın izleri kısa sürede aşıldı. İş dünyasının siyasi iktidarımıza güvenle yatırımlarına devam etmesi bu süreci az yarayla atlatmamızı sağladı. Son 2 yılda ülke ekonomimiz büyümeye, gelişmeye devam etti. Ülkemizin üstüne oynanan böylesi kirli oyunları dünyada Türkiye’den başka hiçbir ülke kolay atlatamazdı. Ülkemiz birlik ve beraberlik örneğiyle 15 Temmuz gecesi destan yazdı. Hain kalkışma sonucu yaşamını yitiren şehitlerimizi bir kez daha saygı ve rahmetle anıyor, kahraman gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. 


Kuzu Grup olarak ülkemizin birlik ve bütünlüğünü bölmeye çalışan hainlere karşı liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a inancımızla 2023 hedeflerimiz doğrultusunda yatırımlarımıza ara vermeden devam edecek, kalkınmamız adına elimizden ne gelirse yapmaya devam edeceğiz.

pus