İnegöl Mobilya Çarşı'da mağaza satışları başladı!

İnegöl Mobilya Çarşı'da mağaza satışları başladı!

Bilindiği üzere mobilya üretimi konusunda dünya üzerinde oldukça büyük bir yere sahip olan İnegöl her geçen gün kendini geliştirmektedir, ihtiyaçlar doğrultusunda İnegöldeki firmaların her geçen gün üretimlerini büyüttüğünü izlemekteyiz.Bilindiği üzere mobilya üretimi konusunda dünya üzerinde oldukça büyük bir yere sahip olan İnegöl her geçen gün kendini geliştirmektedir, ihtiyaçlar doğrultusunda İnegöldeki firmaların her geçen gün üretimlerini büyüttüğünü izlemekteyiz.


Bu düşünceden yola çıkarak İnegöl başta olmak üzere tüm Türkiye ye faydalı olabileceğini düşündüğümüz bir proje hazırlandı. 40.000 m2 üzerine kurulu 70.000 m2 kapalı alana sahip olacak olan yeni bir Mobilya AVM. Mobilya konusunda büyümenin ve dünyada daha fazla söz sahibi olmanın sadece üretim kapasitelerinin artmasıyla olmayacağını biliyoruz. Bu yüzden projemizin İnegöl ve Türkiyenin mobilya konusunda tanıtımı açısından öneminin büyük olduğunu düşünüyoruz.


İnegöl'ün dünyanın her yerinden ziyaretçi ağırladığını düşünerek bu projenin firmanıza büyük katkı sağlayacağı ve yeni pazarlar bulma açısından öneminin büyük olduğunu belirtmek isteriz.


Sadece 47 firmanın yer alacağı bu büyük projede yer almanız firmanız açısından yararlı olacağını düşünüyoruz. 


Akit