Innovia Yılbaşı Çekilişi talihlileri hediyelerini aldı: 1+1 ev, 2 Cherry Tiggo!

Innovia Yılbaşı Çekilişi talihlileri hediyelerini aldı: 1+1 ev, 2 Cherry Tiggo! Innovia Yılbaşı Çekilişi talihlileri hediyelerini aldı: 1+1 ev, 2 Cherry Tiggo!

Şanslı Innovia'lılar hediyelerini 09.02.2012 tarihinde Innovia Satış Ofisi'nde yapılan tören ile teslim aldılar. Çekiliş sonucunda Innovia'dan ev ve otomobil kazanan talihlilere hediyelerini Yeşil GYO Genel Müdürü Işık Gökkaya teslim etti


 

Innovia Projesi ile sektöre yeni bir soluk getiren Yeşil GYO’nun yeni yıla özel düzenlediği “2012 Innovia Yılbaşı Çekilişi” nin talihlileri hediyelerini teslim aldı.       20 Ekim-31 Aralık 2011 tarihleri arasında daire alanlar arasında yapılan çekiliş sonucunda kazanan şanslı Innovia’lılar hediyelerini 09.02.2012 tarihinde Innovia Satış Ofisi’nde yapılan tören ile teslim aldılar. Çekiliş sonucunda Innovia’dan ev ve otomobil kazanan talihlilere hediyelerini Yeşil GYO Genel Müdürü Işık Gökkaya teslim etti… Müşterilerine daima ayrıcalıklı ve avantajlı ödeme seçenekleri, kampanyalar sunan Innovia bir ilke daha imza atarak 2012 yılbaşı özel çekilişi düzenledi. 20 Ekim - 31 Aralık 2011 tarihleri arasında Innovia Projesi’nden daire satın alanların katıldığı yılbaşı çekilişi ile Yeşil GYO, Innovia’dan 1+1 ev, 2 adet Cherry Tiggo, 5 adet ATV Motor, 6 adet Samsung Smart LED TV ve 10 adet I Pad hediye etti.     Milli Piyango İdaresi’nin izni ile düzenlenen “Innovia 2012 Yılbaşı Özel çekilişi” Milli Piyango yetkilileri ve Noter huzurunda yapılan çekiliş ile 07.01.2012 tarihinde Innovia Satış Ofisi’nde belirlendi. Talihlilerin belirlenmesinin ardından 2012 yılına şanslı giren Innovia’lılar 09.02.2012 tarihinde yine Innovia Satış Ofisi’nde bir araya gelerek hediyelerini teslim aldı.    Toplam 24 kişinin hediye kazandığı çekilişte Innovia’dan 1+1 ev ve Cherry Tiggo 4x4 otomobil kazananlara hediyelerini Yeşil GYO Genel Müdürü Işık Gökkaya takdim etti. Çekiliş ile Innovia’dan 1+1 daire kazanan Semra Aru “Hayatında ilk defa böyle büyük bir hediye kazandığını, çok mutlu ve halen şaşkın olduğunu, Innovia ile şansının döndüğünü” belirtti. Cherry Tiggo 4x4 otomobilleri kazanan Leyla Yaldız ve Ruhiye Uludoğan ise, Innovia Projesi’nin kendilerine şans getirdiğini otomobillerini keyifle kullanacaklarını belirttiler. Hediyeleri teslim eden Yeşil GYO Genel Müdürü Işık Gökkaya “Innovia Projesi’nin her zaman ayrıcalıklı kampanyalara imza attığını, düzenlenen bu özel yılbaşı çekilişi ile hediye kazanan tüm şanslı Innovia müşterilerini tebrik ettiğini belirterek, bu şanslarının ömür boyu devam etmesini diledi”.    

Müşterilerine daima kazandıran özel fırsatlar sunan Innovia, yılbaşı çekilişi ile kazanan talihlilere 1 adet Innovia 1. Etap’tan 1+1 daire, 2 adet Cherry Tiggo 4x4 otomobil, 5 adet Atv motor, 6 adet Samsung Smart LED TV ve 10 adet I Pad 2 hediye etmiş oldu.