İnşaat sektöründeki 17 firma eleman alacak

İnşaat sektöründeki 17 firma eleman alacak

İnşaat ve yan sektöründe faaliyet gösteren 17 firma projelerinde görevlendirmek üzere eleman alacak.


1. Projedi Human Resources: Yurtdışı projelerinde proje müdürü olarak görevlendirmek üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; İnşaat mühendisi (RF:012), mimar (RF:013). Başvurular ik@projedi.com adresine yapılabilecek.

2. ABC Group Construction: Yurtiçi ve yurtdışı şantiyesinde ve İstanbul Merkez ofisinde görevlendirmek üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; proje müdürü, şantiye şefi, saha mühendisleri/mimarları, planlama mühendisi, teknik ofis mühendisi/mimarı, harita mühendisi ve tercüman. Başvurular 0 216 658 95 50 nolu faksa ya da info@abcgr.com adresine yapılabilir.

3. Cevahir Grup İnşaat: Yurtdışı inşaatlarında proje müdürü ve şantiye şefi olarak çalıştırmak üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; inşaat mühendisleri, makine mühendisleri, elektrik mühendisleri, makine teknikerleri, muhasebe elemanları ve Türkçe / Arapça tercüman. Başvurular 0 212 314 42 99 nolu faksa ya da smarketing@yahoo.com adresine yapılabilir.

4. Emre Arolat Architects: Uygulama ve detay projelerinde görevlendirmek üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; mimarlar ve teknik ressamlar. Başvurular work@emrearolat.com adresine ya da 0 212 265 07 20 nolu faksa yapılabilecek.

5. Feka İnşaat A.Ş.: Yurtdışındaki şantiyelerinde görevlendirmek üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; proje müdürü (inşaat mühendisi Ref-01), planlama mühendisi (Ref-02), iş emniyeti mühendisi (Ref-03), idari ve mali işler görevlisi (Ref-04), şantiye şefi (inşaat mühendisi veya mimar Ref-05, saha mühendisi (inşaat mühendisi Ref-06), idari ve mali işler görevlisi (Ref-07), teknik müdür (elektrik veya makine mühendisi Ref-08). Başvurular insankaynaklari@feka.com.tr adresine veya 0 232 877 20 55 nolu faksa yapılacak.

6. Çukurova İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.: Libya'daki villa ve sosyal bina şantiyelerinde görevlendirmek üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar;kaba inşaat kısım şefi (Ref: KİŞ), ince inşaat kısım şefleri (Ref: İİŞ), deneyimli inşaat mühendisleri (Ref: DİM), deneyimli saha mimarları (Ref: DSM), teknik ofis müdürü (Ref:TM), teknik ofis mühendisleri (Ref: TOM), harita mühendisi (Ref: HM), topograf (Ref: TPG). Başvurular 0 216 336 04 09 nolu faksa veya cv@cukurova.net adresine yapılabilir.

7.Yüksel İnşaat A.Ş.: Yurtiçi baraj projelerinde görevlendirmek üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; inşaat mühendisi, makine mühendisleri, jeoloji mühendisleri, elektrik mühendisleri ve topograflar. Başvurular 0 312 284 73 35 nolu faksa ya da nulu@yuksel.net  adresine yapılabilir.

8.Met Mühendislik: Elektrik ve mekanik tesisat taahhüt sektöründe faaliyet gösteren Met Mühendislik, projelerinde görevlendirmek üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; proje koordinatörü, proje müdürü, şantiye şefi şantiye teknik ofis sorumlusu, saha mühendisi, mekanik teknik ressam.  Alanlara başvuracakların makine mühendisi olması gerekiyor. Başvurular 0 216 384 45 11 nolu faksa veya personel@met-muh.com.tr adresine yapılabilir.

9.  Primer: Çelikhane ve Haddehane projelerinde görgörevlendirmek üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; makine mühendisleri (Ref: 01, Ref: 02), inşaat mühendisleri (Ref: 03), konstrüktör ressamlar. Başvurular 0 212 258 74 55 nolu faksa ya da info@primer.com adresine yapılabilir.