İnsay Yapı'dan 'Yeni Evinize Davetlisiniz' kampanyası! 

İnsay Yapı'dan 'Yeni Evinize Davetlisiniz' kampanyası! 


Firma: İnsay Yapı

Proje: Ondörtüç


İnsay Yapı,'Yeni Evinize Davetlisiniz' kampanyası ile Ondörtüç Pendik'te 251 bin TL'den başlayan fiyatlarla ev sahibi yapıyor..


İnsay Yapı hayata geçirdiği 'Ondörtüç Pendik' projesinde 251 bin TL'den başlayan fiyatlarla ev sahibi yapıyor. Firma start verdiği 'Yeni Evinize Davetlisiniz' kampanyası ile 'Yüzde 10 peşin 7 yıl 0 faiz' ya da '120 ay 0,99 faiz' seçenekleri sunuyor.

Büyüklükleri 68 ile 146 metrekare arasında değişen daire seçenekleri sunan 'Ondörtüç Pendik'te daire fiyatları ise 1+1'lerde 251 bin TL, 2+1'lerde 333 bin TL ve 3+1'lerde ise 498 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Kişiye özel ödeme kolaylıkları da oluşturulabilen proje 9 bin metrekarelik alan üzerine kuruluyor.

Toplam 242 konut ve 21 ticari birimden meydana gelen 'Ondörtüç Pendik'te daire teslimlerinin Haziran ayında gerçekleşeceğini belirten  İnsay Yapı  Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, bölgenin en uygun projesini yine çok uygun ödeme kolaylıklarıyla sunduklarını belirtti.

İnsay Yapı

7 yıl 0 faiz ya da kişiye özel ödeme planı

Proje ve ödeme koşulları hakkında bilgi veren Çulhalık "Ondörtüç Pendik'te sona gelindi, projemizi haziranda teslim edeceğiz. Bölgenin en uygun fiyatlı projesini hayata geçiriyoruz. Projemizde 1+1 dairelerin fiyatları 251 bin TL'den başlıyor. Bu son derece uygun bir fiyat. Projemizden daire almak isteyenler için bünyemizde kişiye özel ödeme kolaylıkları sunduğumuz gibi, anlaşma yaptığımız 5 büyük bankadan uygun şartlarda kredi kullanmak da mümkün. Örneğin; banka kredisi kullanmak isteyenler 'yüzde 10 peşin 7 yıl 0 faiz' ya da '120 ay 0,99 faiz 'ödeme seçeneklerini tercih ederek ev sahibi olabilirler. Lokasyonu ve bölgenin gelişim potansiyeline baktığımızda bugün daire alanların ciddi kar elde edeceklerini söyleyebiliriz. Yapımı devam eden ulaşım projeleri tamamlandığında Pendik bölgesi de, projemiz de çok daha değerli bir hale gelecek" dedi.

'Ondörtüç Pendik' sakinlerine; yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk parkı, spor alanları, dinlenme alanları imkanının yanı sıra kapalı otopark ayrıcalığı sunuyor. Projede aynı zamanda 24 saat güvenlik hizmeti da sağlanıyor.

İnsay Yapı

Projede profesyonel site yönetiminin bulunacağı ve her daireye depo alanının tahsis edilecek. Aynı zamanda projede yer alan mağaza ve restoranlar da site sakinlerine kendi kendine yetebilen bir yaşam alanı vadediyor. Pendik'in merkezinde yer alan 'Ondörtüç', merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. 

Teknokent'e de komşu olan proje, yapımı devam eden Şeyhli metro istasyonu projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor.  

Proje ayrıca, bölgenin en büyük alışveriş merkezi Viaport’a da çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ulaşım imkânına sahip. 

Dört bir yanı sağlık kuruluşlarıyla çevrili ve özel hastanelerin yanı sıra Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 3 dakikalık mesafede yer alan 'Ondörtüç Pendik', Sabiha Gökçen Havalimanı ile hızlı feribota ise 15 dakika ve eğitim kurumlarına da komşu konumda.


0216 314 1414       
www.insayyapi.com


 


projeye sor