Interface Türkiye yeni distribütör olarak Klassis ile anlaştı!

Interface Türkiye yeni distribütör olarak Klassis ile anlaştı!

Konularında lider firmaları temsil eden Klassis, Türkiye ve bölge ülkelerde önemli referanslara sahip.Karo halının devi Interface Türkiye’nin dinamik pazarında büyüme hedeflerini gerçekleştirebilmek adına yeni distribütör olarak Klassis ile anlaştı...


Karo halının devi Interface Türkiye’nin dinamik pazarında büyüme hedeflerini gerçekleştirebilmek adına yeni distribütör olarak Klassis ile anlaştı.


Konularında lider firmaları temsil eden Klassis, Türkiye ve bölge ülkelerde önemli referanslara sahip.

Dünyada karo halının mucidi, pazar lideri ve çevre alanında öncülükleriyle tanınan Interface, markanın Türkiye pazarında büyüme hedeflerini gerçekleştirmek adına yeni distribütör olarak Klassis firması ile yoluna devam etme kararı aldı.


1989 yılında kurulan Klassis’in faaliyet alanları ve temsilcisi olduğu markalar arasında Interface karo halı, Steelcase ofis mobilyaları, Tate, Lindner ve Buzon iç ve dış mekan yükseltilmiş döşeme sistemleri, Vetedy ahşap deck sistemleri, Figueras tiyatro, konferans ve oditoryum koltukları ile Bruynzeel arşiv ve depo sistemlerinin proje, uygulama ve servis hizmetleri bulunuyor. Klassis, Türkiye ve bölge ülkelerde birçok önemli referansa sahip. 


Karo halının devi Interface’in Türkiye Müdürü Murat Güney ve uzun yıllardır yapı sektörü içerisinde faaliyetlerini başarı ile sürdüren Klassis’in Yönetici Ortağı Evren Kurtböke, Interface ve Klassis işbirliğinin her iki tarafı da çok heyecanlandırdığını, hedeflerinin birlikte birçok önemli projeye imza atmak olduğunu belirttiler.