İş Bankası yüzde 0,98 faiz oranlı konut kampanyasına katıldı!

İş Bankası yüzde 0,98 faiz oranlı konut kampanyasına katıldı! İş Bankası yüzde 0,98 faiz oranlı konut kampanyasına katıldı!

Türkiye İş Bankası, ülke ekonomisini destekleme anlayışının bir uzantısı olarak, kampanya kapsamındaki anlaşmalı konut projeleri özelinde konut kredisi faiz oranlarını indirdi.Türkiye İş Bankası, ülke ekonomisini destekleme anlayışının bir uzantısı olarak, kampanya kapsamındaki anlaşmalı konut projeleri özelinde konut kredisi faiz oranlarında indirim yaptı. 

Farklı konut finansman ürünleri sunan İş Bankası, anlaşmalı konut projelerinden yapılacak yeni kredi kullanımlarında aylık yüzde  0,98’den başlayan faiz oranı, çeşitli vade ve geri ödeme seçenekleri ile konut kredisi imkânı sağlıyor. 

Anlaşmalı konut projelerinden yapılacak kredi kullanımlarında faiz oranı aylık yüzde  1,78’e inerken, kampanyaya dahil olan müteahhitler tarafından verilecek destek ile bu oran müşteriye yüzde 0,98 olarak yansıtılacak.

Kişiye özel geri ödeme seçenekleri sunan İş Bankası’nın ev kredisi ürünlerine dair detaylara ve kredi koşulları ile ilgili bilgiye isbank.com.tr, 0850 724 0 724 Telefon Şubesi ve tüm İş Bankası şubelerinden ulaşılabiliyor.

Konutta 0,98 faiz kampanyasına 4 bankadan destek!

0,98 faiz kampanyasıyla ev almak avantajlı mı?

Halkbank konut kredi faizini yüzde 0,98'e indirdi!

Vakıfbank 0,98 faizli konut kredisi veriyor!

Konut kredi faiz oranı yüzde 0,98'e düştü!