İş Bankası'ndan avantajlı kira paketi

İş Bankası'ndan avantajlı kira paketi

İş Bankası kiracılar ve ev sahipleri için hazırladığı "Kira Ödeme Hizmet Paketi" ile kira ödemelerinde çeşitli avantaj ve ayrıcalıklar sunuyor.


Elden yapılan kira ödemelerinin ceza kapsamına gireceği 1 Kasım 2008 tarihinden itibaren,  "Kira Ödeme Hizmet Paketi"nden yararlanarak YTL cinsinden kira ödemelerini İş Bankası'ndan düzenli havale talimatı aracılığıyla gerçekleştiren kiracılar, hem zamandan tasarruf edecek hem de kiralarını gönderirken masraf ödemeyecekler.
Böylelikle kira ödemeleri SOS (Sınırsız Otomatik Servis) kapsamında aksamadan gerçekleştirilirken; ev sahipleri de kiraları hesaplarına geçtiğinde SMS ile bilgilendirilecek.
Paket kapsamında; kiracılar kira ödemelerinde düzenli havale talimatı verdikleri hesapları için;  ev ve işyeri sahipleri ise kira ödemelerinin düzenli olarak aktarıldığı hesapları için hesap işletim masrafı ödemeyecek.
Kira ödemelerini talimatlı olarak İş Bankası aracılığıyla yapmak isteyen müşteriler başvurularını, İş Bankası İnternet Şubesi'nden, 444 02 02 numaralı Çağrı Merkezi'nden ya da en yakın İş Bankası Şubesi'nden yapabilecekler.