İş GYO Projesi Ege Perla Salt İletişim Grup ile anlaştı!

İş GYO Projesi Ege Perla Salt İletişim Grup ile anlaştı!


Salt İletişim Grup, Ege Perla’nın stratejik iletişim danışmanlığının yanı sıra dijital ve sosyal medya platformları da dahil olmak üzere tüm kreatif çalışmalarını yürütecek.


İzmir’in gelişip ve yükselen bölgesi Bayraklı’nın yeni bir cazibe merkezi olan Ege Perla, Körfez manzarası ve özgün mimarisiyle keyifli alışverişin kapılarını açıyor.

Alışveriş, yaşam, kültür-sanat, moda ve gurme lezzetlerini buluşturan İş GYO Projesi Ege Perla Alışveriş ve Yaşam Merkezi; bünyesinde yer alan AVM, ofis ve konut fonksiyonlarıyla İzmir’in ilk karma projesi olarak öne çıkıyor. Yönetimini Kanyon Yönetim’in üstlendiği Ege Perla, yarı açık alışveriş merkezi modeliyle kurgulanırken 26.000 metrekare kiralanabilir alanı, farklı peyzaj, mimari ve teknolojik özellikleriyle İzmir’e yepyeni bir hayat yaşatmayı amaçlıyor.

Ege Perla bir yandan Toy  İzmir  Ege Perla Sahnesi ile İzmir’in kültür sanat yolculuğuna öncülük ederken, diğer yandan ise İzmirlilere Big Chefs, Sir Winston ve eşsiz İtalyan lezzetlerini İzmir’e taşıyan Murano’s ile de zengin mutfak çeşitliliği sunuyor. Ege Perla ayrıca Macfit, Cinens Sinemaları, Hayal Kahvesi, İzmir’de ilk kez açılan Vakko Patisserie, Lego, Tırtıl Kids, B&G Store gibi markaları da İzmirliler bir araya geldi.