İş Mekan Bahçeşehir’de 174 bin liraya home ofis!

 İş Mekan Bahçeşehir’de 174 bin liraya home ofis! İş Mekan Bahçeşehir’de 174 bin liraya home ofis!

Firma: Gül İnşaat

Proje: İş Mekan

Bahçeşehir’de hayata geçen İş Mekan projesinde yer alan home ofisler minimum 174 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projede teslimler hemen gerçekleşiyorGül İnşaat imzası taşıyan  İş Mekan  projesi Bahçeşehir’de hayata geçti. Arsa alanı 6 bin 174 metrekare olan projenin inşaat alanı ise 20 bin 204 metrekareyi buluyor. İş Mekan 39 dükkan ve home ofisler yer alıyor. İşmekan projesi A, B ve C olmak üzere 3 bloktan meydana geliyor.


İş Mekan projesinde A blok 12 katlı, B ve C blok 2 katlı olarak tasarlandı. A blokta 2. Kattan itibaren ofislerin yer aldığı projede C blok 2 kat halinde ayrı bir bölüm olarak tasarlandı. 2 kattan meydana gelen ve 2 bin 970 metrekare alana sahip olan C blokta 4 adet komple cam dükkan yer alıyor.


Bahçeşehir İş Mekan’da yer alan home ofislerin büyüklüğü 58 metrekare ile 181 metrekare aralığında değişim gösteriyor.  Banka kredisi ile ödeme yapmanın mümkün olduğu İş Mekan’da ofis teslimleri hemen gerçekleşiyor. İş Mekan projesinde araç sahiplerinin hizmetine sunulmak üzere açık ve kapalı otoparklar yer alıyor.


Tel: 0212 669 89 45 -75                                                          

http://www.gulinsaat.com.tr/

Gülay ODABAŞI


projeye sor