İş Portföy, Nidakule Ataşehir Batı'nın tamamını satın aldı!

İş Portföy, Nidakule Ataşehir Batı'nın tamamını satın aldı!

İş Portföy Birinci Gayrimenkul Yatırım Fonu, Tahincioğlu’nun Batı Ataşehir’deki en son projesi olan “Nidakule Ataşehir Batı”nın tamamını satın alarak üçüncü yatırımını gerçekleştirdi.Gayrimenkul sektöründe ayrıcalıklı ve nitelikli projelerle adından söz ettiren Tahincioğlu, Nidakule Ataşehir Batı projesini iş dünyasının hizmetine sundu. Tahincioğlu’nun bu yılın ilk çeyreğinde tamamladığı Nidakule Ataşehir Batı projesi, portföy yönetimi sektörünün lider kuruluşu İş Portföy’ün kurucu ve yöneticisi olduğu Birinci Gayrimenkul Yatırım Fonu’nun üçüncü yatırımı oldu. İlk yatırımlarını Ağustos ayında  Ankara  ve Antalya’da bulunan ticari gayrimenkullere yapan Fon, İş Portföy tarafından Temmuz ayında ihraç edilmiş ve nitelikli yatırımcılardan 440 Milyon TL büyüklüğünde talep toplamıştı. İş Portföy Birinci Gayrimenkul Yatırım Fonu, yatırımcıların bireysel birikimleriyle ulaşamayacakları ölçekteki ticari gayrimenkullere yatırım yaparak elde edilen kira geliri ve değer artışı ileuzun dönemli ve istikrarlı getiri sağlamayı amaçlıyor.


İş dünyasının gelişmekte olan merkezinin kalbinde ve İstanbul Finans Merkezi’nin hemen yanında yer alan A+ ofis projesi Nidakule Ataşehir Batı, 45 bin metrekare inşaat, 25 bin metrekare kiralanabilir alanı ile iş dünyasının yeni gözdesi olacak. Her katta bulunan balkon ve teraslar, 4 metrenin üstündeki tavan yüksekliği, açılabilen pencereler, gün ışığından faydalanan mekânlar ve özenle kurgulanmış sosyal alanlarla ferah bir çalışma ortamı sunan Nidakule Ataşehir Batı, teras bahçeleriyle keyifli yeşil alana sahip, metroya ve her iki köprüye yakın konumda bulunuyor.


İstanbul'un Anadolu Yakası'nın en çok tercih edilen iş merkezi Ataşehir’de ofis çalışanlarına farklı yaşam sunacak olan Nidakule Ataşehir Batı, Leed Gold sertifika adayı A+ ofis projeleri arasında yer alıyor.


http://www.tahincioglu.com/projeler/nidakule-bati-atasehir/