28 / 09 / 2022

İslam Memiş, 'Gram altında patlama olacak' dedi, tarih verdi!

İslam Memiş, 'Gram altında patlama olacak' dedi, tarih verdi!

Altın ve para piyasalarının uzman ismi İslam Memiş, gram altın, dolar, gümüş ve kripto para piyasalarına dair kritik değerlendirmelerde bulundu. Memiş, 'Altın, gümüş ve kripto paralarda patlama olacak' diyerek tarih paylaştı.Altın piyasasındaki hareketler yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Altın alacaklar ya da altını olanlar ‘fiyatlar yükselecek mi, yoksa düşecek mi?’ sorusunun yanıtnı arıyor. Altın ve para piyasalarının uzman ismi İslam Memiş, gram altın, dolar, gümüş ve kripto para piyasalarına dair kritik değerlendirmelerde bulundu. Memiş, 'Altın, gümüş ve kripto paralarda patlama olacak' diyerek tarih paylaştı.

Finans sektörünün ünlü isimleriden İslam Memiş, piyasalardaki son gelşmeleri değerlendirdi. Değerlendirmelerinin yatırım tavsiyesi olmadığının altını özenle çizen İslam Memiş, yorumlarının kişisel yorumlar olduğunu ifade etti..

"ALTIN VE GÜMÜŞTE UYARDIM" 

İslam Memiş, Gram altında patlama olacak dedi, tarih verdi!

Memiş, "Amerika Birleşik Devletleri'nde tarım dışı istihdam verisi beklentinin üzerinde çıktı. Bir sonraki de yukarı yönlü revize edildi. Açıklama sonrası dolar endeksi 106-107'de dengelenme çabasına devam ediyor. Veri iyi gelince altın ve gümüşte de geri çekilme yaşandı. Bu hafta boyunca altın ve gümüşte sizi uyardım. 

1794 dolar seviyesine kadar yükselen altın ons fiyatı vardı, hedef 1800 ancak dikkat edin teknik olarak bir satışa ihtiyacı var. Altının ons ve gümüşün ons fiyatında yaşanan yükselişlerin en anlama geldiğini de bildirdim. Sanal ortamdaki birikimlerin fizikiye çevirilmesi için imkan sunar onslar dedim. Onsların da yüksek olması gerekiyor. Yine benim yol arkadaşlarım sordular, onlara cevap verdim. 57 bin 300 dolar seviyesinde altın dolar paritesi vardı. Bu seviyeden satanlar şu anda fiziki tarafta zararsız bir şekilde yerine koyabiliyorlar" dedi.

Memiş sözlerini şöyle sürdürdü:
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön