Isparta Keçiborlu 158 konutluk TOKİ projesi geliyor!

Isparta Keçiborlu 158 konutluk TOKİ projesi geliyor! Isparta Keçiborlu 158 konutluk TOKİ projesi geliyor!

Isparta Keçiborlu Belediye Başkanı Yusuf Murat Parlak, 158 konutluk ikinci etap TOKİ için müjdeyi verdi. Parlak, 8 Şubat Çarşamba günü kura çekiminin olacağını söyledi.Isparta Keçiborlu Belediye Başkanı Yusuf Murat Parlak, 158 konutluk ikinci etap  TOKİ  için müjdeyi verdi. İlçede herkesi bir ev sahibi yapmak istediklerini belirten Parlak, 8 Şubat Çarşamba günü kura çekiminin olacağını söyledi. 158 konutlu 2. etap TOKİ'de kura çekim tarihini de açıkladı. 8 Şubat Çarşamba günü Belediye Düğün Salonunda gerçekleştirilecek olan kurada ev hayali kuranlar mutlu sona ulaşacak. Bu projelerle ilçeye toplamda 384 konut kazandıran Başkan Parlak, ''Halkımızın modern evlerde ikamet etmeleri bizim için çok önemli. Çünkü Keçiborlu bundan daha fazlasını hak ediyor. Konut projelerinin ardından da inşallah hemen doğalgazı da getireceğiz. Keçiborlu'yu bir il havasına bürümek istiyoruz. Tüm gayretimiz halkımızın doğru hizmet alması" dedi. 


YENİ BİR KONUT PROJESİ DAHA VAR 

Diğer taraftan önümüzdeki dönemde Türkiye'de eşi benzeri olmayan bir konut projesini Keçiborlu'ya kazandırmak için çalıştıklarını ve konu netleşince kamuoyuyla paylaşacağını bildiren Başkan Parlak, "iyinin düşmanı daha iyidir. Biz her zaman yaptığımız işlerde çıtayı daha da yukarı çekmek istiyoruz. Bu anlamda ilçemiz, İsparta hatta Türkiye genelinde eşi benzeri olmayan yeni bir konut projesi üzerinde çalışıyoruz. Durum netleşince bunu da halkımla paylaşacağım" diye konuştu. 


YÜZLERCE PERSONELİN İLÇEMİZDE İKAMET ETMESİNİ ÖNGÖRÜYORUZ 

Bu arada yeni yatırımlarla birlikte bölgeye gelecek yeni personeli de düşünmek zorunda olduklarını ifade eden Başkan Parlak, "inşallah yeni yatırımlarla yüzlerce personelin ilçemizde ikamet etmesini öngörüyoruz. Gelecek personele her türlü imkânı sağlayıp Keçiborlu'da ikamet etmelerini ve bunun da ilçemize ekonomi olarak geri dönmesini planlıyoruz" şeklinde konuştu. 


Son olarak edinilen bilgiye göre İsparta'da büyük projelerin yapımını üstlenen müteahhitlerin Keçiborlu'da konut üretmek istedikleri hatta şimdiden arsa toplamaya başladıkları öğrenildi.Objektif Gazetesi