Çukurova Balkon

Ispartakule Bizim Evler 7 görseller!

 Ispartakule Bizim Evler 7 görseller! Ispartakule Bizim Evler 7 görseller!

Firma: İhlas Holding

Proje: Bİizim Evler 7

İhlas Holding  imzası taşıyan Bizim Evler 7 Ispartakule projesi Kanal İstanbul'un yanı başında 3.havalimanına ise yakın mesafede inşa edildi..


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


İstanbul Avcılar Ispartakule Mevkii'de, Panoramik Küçükçekmece gölü ve Marmara Denizi manzarasına hakim bir noktada hayata geçirilen Bizim Evler 7 projesi 38 bin metrekare arsa alanına sahip.

İhlas Holding  imzası taşıyan Bizim Evler 7 Ispartakule projesi 532 adet daire ve 43 adet ticari üniteden meydana geliyor. Projede şimdi ev alıp hemen taşınabiliyorsunuz. 

2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri sunulan Bizim Evler 7 İhlas projesinde sauna, fitness, spor alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, otopark gibi ortak alanlar mevcut. 

Daire büyüklükleri 116 metrekare ile 218 metrekare arasında değişen Bizim Evler 7 Kanal İstanbul'un yanı başında 3.havalimanına ise yakın mesafede inşa edildi. 

Avcılar Bizim Evler 7'de ayrıca; çocuk oyun bahçeleri, kreş, anaokulu, eğlence mekânları, yürüyüş yolları, kameriyeler ile site sakinlerinin çeşitli etkinliklerle bir araya gelebileceği toplantı salonu ve göl kafe de yer alıyor. 

Ispartakule Bizim Evler 7 görseller!

 

 

 

Tel : 0212 405 10 00    

Web : http://www.bizimevler.com.tr/landing_page/7/

Özge ÖZDEMİR ÇOLAK/Emlakkulisi.com 


projeye sor