Ispartakule Bizim Evler 7 nerede?

Ispartakule Bizim Evler 7 nerede? Ispartakule Bizim Evler 7 nerede?

Firma: İhlas Holding

Proje: Bİizim Evler 7

Ispartakule Bizim Evler 7 projesinde toplam 532 daire ve 43 ticari ünite bulunuyor.Küçükçekmece Gölü manzarası ve Marmara Denizi’ne cephesi bulunan proje İhlas Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Peki Ispartakule Bizim Evler 7 nerede?Ispartakule Bizim Evler 7 projesinde dairelerin tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Toplam 124 bin 106 metrekare inşaat alanı üzerinde yükselen projenin ön talep süreci sürüyor.


Ispartakule Bizim Evler 7 projesinde dairelerin teslimleri 2017 yılında gerçekleşecek. Lansman tarihinin Mart ayının sonu olarak planlandığı projede toplam 532 daire ve 43 ticari ünite bulunuyor.


Ispartakule Bizim Evler 7 projesinde kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, spor alanları, kapalı otopark, kreş, oyun bahçeleri, sauna, çocuk havuzu ve eğlence mekanları, buhar odası, fitness salonu, anaokulu, mini futbol sahası bulunuyor.


Ispartakule Bizim Evler 7 nerede? 

Ispartakule Bizim Evler 7 İstanbul Avrupa Yakası Avcılar'a bağlı Ispartakule'de yer alıyor. Proje 3.Köprü bağlantı yolları,yeni metro ve banliyö hatları,Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Havaalanı ve Kanal İstanbul güzergahına yakın mesafede yükseliyor


Ispartakule Bizim Evler 7 iletişim

Tel: 0212 405 10 00

Web: www.bizimevler.com.tr

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor