İstanbul Maltepe Ofisim ‘de hemen teslim: 3 milyon 75 bin TL’ye!

 İstanbul Maltepe Ofisim ‘de hemen teslim: 3 milyon 75 bin TL’ye! İstanbul Maltepe Ofisim ‘de hemen teslim: 3 milyon 75 bin TL’ye!

Firma: İller Bankası, Özkartallar ve Yapı Yatırım

Proje: Ofisim İstanbul

İstanbul’un Anadolu yakasında, Maltepe’de hayata geçirilen Ofisim İstanbul projesinin mağazalarında en düşük fiyat 3 milyon 75 bin TL olarak belirlendi
İller Bankası, Özkartallar ve Yapı Yatırım ortaklığı imzası taşıyan Ofisim İstanbul projesi 15 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. 3 bloktan meydana gelen Ofisim İstanbul projesinin blokları 22’şer kattan oluşuyor.


Toplam inşaat alanı 60 bin metrekare olan Maltepe Ofisim İstanbul projesinde birbirinden bağımsız 219 adet ticari birim mevcut durumda. Projedeki ofislerin alanları 110 metrekareden başlıyor ve 860 metrekareye kadar ulaşıyor. Ofislerin metrekaresinin 5 bin 200 lira olarak belirlendiği  İstanbul Maltepe Ofisim ‘de ayrıca mağazalar da yer alıyor.


 


Satışa sunulan mağazaların 205 metrekare ile 1.180 metrekare arasında değişen alan büyüklüğüne sahip olduğu Ofisim İstanbul’da minimum mağaza fiyatı 3 milyon 75 bin lira olarak belirlendi. Ticari krediye uygun durumda olan Maltepe Ofisim İstanbul ‘un teslimatları hemen yapılıyor.


0216 515 1 555

http://www.ofisimistanbul.com/

Gülay ODABAŞI


projeye sor