İstanbul yeni havaalanı nerede? İstanbul Havalimanı ulaşım 2019!

İstanbul yeni havaalanı nerede? İstanbul Havalimanı ulaşım 2019! İstanbul yeni havaalanı nerede? İstanbul Havalimanı ulaşım 2019!

İstanbul Havaalanı faaliyete geçti. Vatandaşlar da İstanbul yeni havaalanı nerede? İstanbul Havalimanı ulaşım 2019 gibi soruları araştırmaya başladı. İşte İstanbul Havalimanı ulaşım bilgileri...İstanbul'un yeni havalimanı hizmete başladı. Sözcü gazetesinde yer alan habere göre, bundan sonra İstanbul Havalimanı'na gitmek isteyen vatandaşlar ne kadar ücret ödeyecek? Şehir merkezinden Taksi ile ortalama 190 lira tutuyor. Otomobille ise 33 lira tutuyor. Otobüs ücretleri ise bölgelere ve semtlere göre farklılık gösteriyor. Peki, İstanbul yeni havaalanı nerede? İstanbul Havalimanı ulaşım 2019!

İSTANBUL HAVALANINA NASIL GİDİLİR?

İSTANBUL HAVALİMANI NEREDE?

3. Yeni Havalimanı Avrupa yakasında Karadeniz kıyısındaki bölgede bulunuyor.. Tayakadın ve Akpınar köyleri arasındaki 76,5 milyon metrekare alan üzerinde hayata geçirilen İstanbul Yeni Havalimanı, Çatalca, Göktürk Arnavutköy kavşağında ve Terkos Gölü’ne yakın bir alanda inşa edildi.


İstanbul Havalimanı çalışanı ev arayışında!

Almanlar İstanbul Havalimanı'na hayran kaldı!