28 / 01 / 2023

İstanbul'da yeni TOKİ projesi var mı 2022?

İstanbul'da yeni TOKİ projesi var mı 2022?

TOKİ’nin İstanbul’da yapacağı konutlara dair detaylar özellikle İstanbul’da yaşayan vatandaşların ilgisini çekiyor. Peki İstanbul'da yeni TOKİ projesi var mı 2022? İşte o detaylar!2022 TOKİ BAŞVURU ÜCRETİ NE KADAR?

TOKİ 20 ilde 204 iş yerini 1 Eylül’de açık artırma usulü ile satışa çıkardı. İş yeri satın alacak kişiler, iş yerlerine yüzde 25, yüzde 50 peşinat ve 120 ay vade imkanı ile sahip olurken En kapsamlı sosyal konut projesinde peşinat fiyatlarının ayrıntıları henüz paylaşılmadı.

TOKİ SOSYAL KONUT PROJESİ SATILABİLİR Mİ?

TOKİ, ev alma hakkı kazanan vatandaşlar ev taksitleri bitmeden satış gerçekleştirme imkanı sunmuyor.

İstanbul da yeni TOKİ projesi var mı 2022?

İşte diğer detaylar…
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön