İşte Exen İstanbul'un örnek dairesi!

İşte Exen İstanbul'un örnek dairesi!Sur Yapı tarafından inşa edilen Exen İstanbul projesinin  örnek dairesi Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas'ın ev sahipliğinde görücüye çıktı.


 

www.exenistanbul.com.tr

0216 316 72 67


Nagihan Arat/Emlakkulisi.com

Basında yer alan diğer haberler:

çamlıca"daki kulenin örnek daireleri görücüye çıktı
çamlıca Tantavi Tüneli"ne çok yakın bir konumda yer alan ve Sur Yapı tarafından gerçekleştirilen Exen projesinin örnek daireleri Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas"ın ev sahipliğinde görücüye çıktı.
Bittiğinde çamlıca Tepesi"ni tepeden görecek olan projenin düzenlenen örnek daire toplantısında toplam 150 dairenin satıldığını belirten Elmas, œGelen hızlı talep üzerine ikinci etabın da temeli atıldı dedi.
Toplam bin 38 konutluk Exen İstanbul"un satışa çıkan ilk 220 konutun yarıdan fazlasının satıldığına değinen Elmas, œMetrekare fiyatları ortalama 5 bin TL. Konuklarımızda rahatlık ve lüksü bir arada sunmaya çalıştık. Hayallerimizin gerçeğe dönüştüğü projeyi inşa ediyoruz diye konuştu.

Exen İstanbul projesi 155 bin metrekarelik arsa üzerinde 160 metre yüksekliğinde 44 katlı ikiz kule ve 11-15 kat arasında değişen yatay bloklardan oluşuyor.   Projede stüdyo daireler 172 bin, 1+1 daireler 350 bin, 2+1 daireler 500 bin, 3+1 daireler 750 bin TL, 4+1 daireler ise 1 milyon TL"den başlıyor. En yüksek daire fiyatı ise 2.5 milyon TL.