04 / 02 / 2023

İstinyepark Eylül'de açılacak

İstinyepark Eylül'de açılacak

Orjin Grup ve Doğuş Grubu ortaklığıyla hayata geçirilen boğaz hattının en büyük alıveriş merkezi, Eylül ayında açılacak. Alışveriş merkezinde hangi markalar var? Alanı ne kadar? Hangi donatılar bulunuyor?Konuya ilişkin yapılan açıklamada, 87 bin metrekare mağaza alanı olmak üzere toplam 270 bin metrekare inşaat alanına sahip İstinyePark'ın; alışveriş caddesi, cam kubbesi, yeşil ağaçlık alanlarının yanı sıra, sinema salonları, eğlence alanları, spor merkezi, restoran ve kafeleri ile hizmet vereceği, yaklaşık 300 mağazaya ev sahipliği yapacağı belirtildi.

Açıklamada, Maslak ve İstanbul Boğazı arasında konumlandırılan İstinyePark'ta Armani Jeans, DKNY Jeans, Dolce & Gabbana, Ferre, Gucci ve Paul Smith gibi dünya isimlerinin yer alacağı, ayrıca Vakko, Beymen, Boyner, Mudo Concept, Gilan, Machka, Derishow gibi Türk markalarının da burada tüketicilere ulaşacağı kaydedildi.

İstinyePark'ın açık alanda yer alan park bölümünün şehir meydanını çağrıştıracağı, Osmanlı mimarisinden esinlenerek oluşturulan pazar yerinde ise kasaptan manava, balıkçıdan baharatçıya pek çok seçeneğin yer alacağı aktarıldı.
Geri Dön