İstwest Meydan'da ticari üniteler satışa çıktı! 3 milyon 218 bin TL'ye!

İstwest Meydan'da ticari üniteler satışa çıktı! 3 milyon 218 bin TL'ye!

İstwest projesinde yer alan ticari üniteler satışa çıktı. Bahçelievler'deki projede yer alan ticari ünitelerin fiyatları 3 milyon 218 bin TL'den başlıyor ve 4 milyon 958 bin TL'ye kadar yükseliyor. Teslimatları 2013 yılında yapılacak...

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Boyner Holding'in Bahçelievler Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alan Altınyıldız arazisi üzerinde konumlandırılan İstwest projesinde yer alan ticari üniteler satışa çıktı.

70 dönümlük alan üzerinde yükselen proje; Fer Yapı ve Altınyıldız A.Ş. iştiraki Altınyıldız Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. tarafından geliştiriliyor. Projenin mimarisinde ise DBArchitects'in imzası bulunuyor. İstWest projesi; konut, rezidans ve içerisinde barındırdığı restoran ve dükkanlardan oluşuyor.

16 bin metrekarelik kiralanabilinir alana ve 230 bin metrekarelik inşaat alanına sahip projenin satılabilir alanı ise 130 bin metrekare olarak belirlendi.

İstWest Meydan projesinde toplam 15 dükkan yer alıyor. Dükkanların alanları 314 metrekareden başlıyor ve 489 metrekareye kadar yükseliyor. Proje kapsamında yer alan dükkanların fiyatları ise 3 milyon 218 bin TL'den başlıyor ve 4 milyon 958 bin TL'ye kadar yükseliyor. Proje kapsamında yüzde 80'lik kısma kadar kredi imkanı sağlanıyor.

Bahçelievler İstWestte bir çok sosyal olanak dükkan sahibi olanları bekliyor. Projede yer alan konutların teslimatları Mayıs ve Ağustos 2013 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

0212 552 09 09

www.istwest.com

 

 


Kübra Genç/Emlakkulisi.com

pus