İzmir Milli Emlak'tan Urla'da 30.5 milyon TL'ye satılık 2 gayrimenkul!

İzmir Milli Emlak'tan Urla'da 30.5 milyon TL'ye satılık 2 gayrimenkul!Çevre ve Şehircilik İzmir İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Urla'nın Bademler Köyü ve Denizli mahallelerinde yer alan 2 gayrimenkulü satıyor...


İzmir Milli Emlak Dairesi,  İzmir  ili, Urla ilçesi, Bademler Köyü ve Denizli mahallelerinde yer alan 2 gayrimenkulü 30 milyon 469 bin TL'ye satışa sundu. 

Cumhuriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Urla Bademler Köyü'ndeki 44 bin 160,49 metrekarelik arazinin 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı'nda "otopark, kısmen ticaret-turizm-konut, kısmen yeşil alan ve ibadet alanı, özellikli ham toprak alanı" şeklinde olduğu belirtildi. 44,1 dönüm büyüklüğe sahip gayrimenkul için ihale kapalı teklif usulüyle gerçekleştirilecek. Gayrimenkulün muhammen bedeli 28 milyon 705 bin Türk Lirası olarak belirlendi.

 İzmir Milli Emlak

Satışa sunulan Urla'nın Denizli Mahallesi'nde yer alan  705,48 metrekare büyüklüğe sahip arsa denize 200 metre mesafede konumlanıyor. 2 katlı konut alanı niteliğine sahip arsanın muhammen bedeli 1 milyon 764 bin Türk Lirası olarak belirlendi. İhale açık teklif usulü ile yapılacak.

 İzmir Milli Emlak

Çevre ve Şehircilik İzmir İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı tarafından gayrimenkullerin satış ihalesi 6 Temmuz tarihinde gerçekleştirilecek.