izmir satılık gayrimenkul

izmir satılık gayrimenkul

İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Daire Başkanlığı, İzmir Urla'da yer alan 2 adet gayrimenkulü 30 milyon 469 bin TL bedelle satışa çıkardı.

İzmir Milli Emlak'tan 9.9 milyon TL'ye satılık 20 gayrimenkul!

İzmir Milli Emlak Dairesi, İzmir ili, Konak, Karşıyaka, ve Baloça ilçelerinde yer alan 20 gayrimenkulü 9 milyon 906 bin 250 TL'ye satıyor...

İzmir Milli Emlak'tan Urla'da 30.5 milyon TL'ye satılık 2 gayrimenkul!

Çevre ve Şehircilik İzmir İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Urla'nın Bademler Köyü ve Denizli mahallelerinde yer alan 2 gayrimenkulü satıyor...

İzmir'de 23.2 milyon TL'ye 5 adet satılık gayrimenkul!

İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Daire Başkanlığı Konak Emlak Müdürlüğü, İzmir Buca'da yer alan 5 adet gayrimenkulü 23 milyon 274 bin TL bedelle satışa çıkardı.

İzmir Milli Emlak'tan 27.3 milyon TL'ye satılık 13 gayrimenkul!

İzmir Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü Milli Emlak Daire Başkanlığı, İzmir ili, Konak, Tınaztepe, Kocatepe, Dumlupınar ve Subaşı ilçelerinde yer alan 13 gayrimenkulü 27 milyon 273 bin 150 TL'ye satıyor...

İzmir'de 16.4 milyon TL'ye satılık 13 gayrimenkul!

İzmir İli Bergama Belediye Başkanlığı, İzmir Bergama'da yer alan 13 adet gayrimenkulü 16 milyon 378 bin 300 TL bedelle satışa çıkardı.

İzmir'de 14 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

İzmir 23. İcra Dairesi, İzmir ili, Balçova ilçesi, İnciraltı Mahallesi, 2270 ada, 12 parselde yer alan 1 adet otel, 6 adet dükkan/iş yeri ve 1 adet müştemilat nitelikli yapıyı 14 milyon 55 bin 471 TL'ye satıyor...

İzmir'de 7.6 milyon TL'ye satılık 14 gayrimenkul!

İzmir İli Dikili Belediye Başkanlığı, Bergama ve Dikili'de yer alan 14 adet gayrimenkulü 7 milyon 674 bin TL bedelle satışa çıkardı.

İzmir'de 10.6 milyon TL'ye satılık 2 gayrimenkul!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı, İzmir Bornova ve Çiğli'de yer alan 2 adet gayrimenkulü 10 milyon 608 bin 200 TL bedelle satışa çıkardı.

İzmir'de 60.7 milyon TL'ye satılık 5 gayrimenkul!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Bornova ve Çiğli'de yer alan 5 adet gayrimenkulü 60 milyon 736 bin 276 TL bedelle satışa çıkardı.

İzmir'de 17.2 milyon TL'ye satılık 3 adet arsa!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı, İzmir Bornova ve Çiğli'de yer alan 3 adet arsayı 17 milyon 228 bin 240 TL bedelle satışa çıkardı.

İzmir'de 10.8 milyon TL'ye icradan satılık 2 gayrimenkul!

İzmir İli, Buca İlçesi ve Konak İlçesi'nde yer alan 2 adet gayrimenkul toplamda 10 milyon 800 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkullerin ilk ihale tarihi 9 Ekim 2018 olarak belirlendi. 

İzmir'de 4.5  milyon TL'ye icradan satılık daire!

İzmir İli, Narlıdere İlçesi, Köyaltı Mevkii'nde yer alan daire 4 milyon 500 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. Satışa konu olan daire için ilk ihale tarihi 10 Ekim 2018 olarak belirlendi. 

Gaziemir'de 3.4 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

İzmir İli, Gaziemir İlçesi, Atıfbey Mahallesi'nde yer alan "arsa" vasfındaki gayrimenkul 3 milyon 400 bin TL bedel ile icradan satılıyor. 

İzmir Defterdarlığı'ndan 14.7 milyon TL'ye satılık 5 gayrimenkul!

İzmir Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı İzmir İli, Menemen, Bornova ve Buca İlçelerinde yer alan 5 gayrimenkulü toplamda 14 milyon 759 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı.

Sahibinden satılık gayrimenkul alırken nelere dikkat edilmeli?

Bir gayrimenkul almak isteyenlerin ilk hayali genelde sahibinden olması oluyor. Peki sahibinden satılık gayrimenkuller ne kadar sahibinden? Sahibinden satılık gayrimenkul alırken nelere dikkat etmeli? İşte detaylar...

Erzurum'da 40.6 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Erzurum Yakutiye'de yer alan gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkulün toplam satış bedeli 40 milyon 598 bin 271 TL olarak belirlendi. İhale 29 Eylül 2020 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

Tatvan'da 11.8 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

Tatvan İcra Dairesi, Bitlis Tatvan'da okul, kerpiç ev ve arsası icradan satılıyor. Gayrimenkulün satış bedeli 11 milyon 806 bin 185 TL olarak belirlendi.

İcradan ucuza satılık gayrimenkul fırsatı!

Basın İlan Kurumu'nca icra ilanları yayınlanıyor. Ucuza mülk sahibi olmak isteyen binlerce kişi icradan satılık ilanlarını inceliyor. İcradan satışa sunulan gayrimenkuller ile yatırımcılara kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor.

Arnavutköy'de 7.8 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

Gaziosmanpaşa 6. İcra Dairesi, Arnavutköy Yassıören Mahallesi'nde bulunan imalathane ve arsası 7 milyon 851 bin 875 TL'ye satılıyor. Gayrimenkulün ihalesi 25 Aralık 2019 günü gerçekleşecek.

Körfez'de 13.9 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü,  Kocaeli İli, Körfez İlçesi'nde bulunan arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 13 milyon 914 bin TL olarak belirlendi. 

Kocaeli'de 13.6 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

T.C. Körfez İcra Dairesi, Kocaeli İli, Körfez İlçesi, 728 ada, 26 parselde yer alan gayrimenkul 13 milyon 616 bin 368 TL'ye icradan satılıyor. 

Has Kale İnşaat'tan Ağrı'da 22 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Has Kale İnşaat Taşımacılık Personel Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi; Ağrı İli Merkez İlçesi Suçatağı Köyü'nde AVM ve yüklenicinin istemesi halinde otel yapımı için koşullu gayrimenkul satış ihalesi düzenliyor.

Kuzey Şehir Koru İzmir satılık!

Yücesoy Mühendislik imzasıyla hayata geçirilen Kuzeyşehir Koru'da satışlar başladı. Peki projede daire fiyatları ne kadar? İşte Kuzey Şehir Koru İzmir satılık daire fiyatları...

Bodrum'da 8.7 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

Muğla'ya bağlı Bodrum sınırları içerisinde yer alan Gökçebel Köyü Kızılburun mevkiideki zeytinlik niteliğindeki gayrimenkul icradan satılıyor..

Kocaeli Dilovası'nda 8,1 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Kocaeli Dilovası Köseler Köyü'nde yer alan gayrimenkul Kocaeli Defterdarlığı Mlli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından 8 milyon 113 bin TL bedelle satılıyor. Söz konusu taşınmaz 10 Temmuz'da ihale edilecek.

ÖİB'den Ankara'da 10 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Ankara İli Yenimahalle İlçesi, Akköprü Mahallesi'nde yer alan gayrimenkulü 10 milyon TL bedel ile satışa çıkardı. Gayrimenkul, “satış” yöntemi ile özelleştirilecek. 

Bebek'te 3.2 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

İstanbul İli, Beşiktaş İlçesi, Bebek Mahallesi'nde yer alan icradan satılık bahçeli kargir apartman 3 milyon 200 bin TL bedel ile satışa sunuldu. 

izmir satılık gayrimenkul Haberi

izmir satılık gayrimenkul

İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Daire Başkanlığı, İzmir Urla'da yer alan 2 adet gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkullerin toplam satış bedeli 30 milyon 469 bin TL olarak belirlendi.


1-Yukarıda belirtilen taşınmazların 2886 sayılı Kanunun 36. Maddesi ve 45. Maddesine göre satış ihalesi Adalet Mah. Anadolu Caddesi No: 41/2 Bayraklı / İZMİR adresindeki İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü (Milli Emlak Daire Başkanlığı) binasının zemin katında İhale Odasında, komisyon huzurunda belirtilen gün ve saatte yapılacaktır.
2-2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 37. maddesine göre Kapalı teklif usulünde teklifler yazılı olarak yapılır. Teklif mektubu, bir zarfa konulup kapatıldıktan sonra zarfın üzerine isteklinin adı, soyadı ve tebligata esas olarak göstereceği açık adresi yazılır. Zarfın yapıştırılan yeri istekli tarafından imzalanır veya...