28 / 09 / 2022

İcradan ucuza satılık gayrimenkul fırsatı!

İcradan ucuza satılık gayrimenkul fırsatı!

Basın İlan Kurumu'nca icra ilanları yayınlanıyor. Ucuza mülk sahibi olmak isteyen binlerce kişi icradan satılık ilanlarını inceliyor. İcradan satışa sunulan gayrimenkuller ile yatırımcılara kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor.Basın İlan Kurumu tarafından yayınlanan icra ilanları satılık arsa, daire, dükkan, tarla, araba gibi ilanlar yatırımcılara kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. 

Takvim'de yer alan habere göre; icradan satışa sunulan ev, araba, arsa, dükkan, tarla gibi bazı taşınmazlar ve araçlar değerinin çok altında bir fiyata satışa çıkarılması nedeniyle çoğu zaman yatırımcılar için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. İhale usülüyle satılan bu gayrimenkul ve araçların ihalesine isteyen herkes katılabiliyor.

Son olarak İzmir'in Torbalı ilçesinde 135 metrekare 3+1 daire satışa sunuldu. Muratbey Mahallesinde bulunan daire, fiyatıyla dikkat çekiyor. İşte Basın İlan Kurumu'nun yayınladığı bazı icradan satış ilanları...

İZMİR'DE UCUZA 3+1 SATILIK DAİRE

İzmir ili Torbalı ilçesinde bulunan bir apartmandaki 3 daire Torbalı İcra Dairesi tarafından satışa çıkarıldı. 3 gayrimenkulün toplam satış bedeli 990 bin TL olarak belirlendi. 

İSTANBUL EYÜP'TE 228 METREKARELİK SATILIK ARSA

İstanbul İli , Eyüp Sultan İlçe , Fethiçelebi Mahallesi'nde bulunan 228 metrekarelik arsa 2 milyon 850 bin TL'ye satışa çıkarıldı. 

İSTANBUL ESENLER'DE 320 BİN TL'YE SATILIK DAİRE

Bakırköy 18. İcra Dairesi, Esenler'deki tapuda kat mülkiyetli, 5330 parsel sayılı, “iki iş yeri beş meskenli kargir apartman” nitelikli ana taşınmazı 320 bin TL'ye satıyor.

İcradan ev almak mantıklı mı?

İstanbul'un göbeğindeki o arsaya talep yağdı!
Geri Dön