İzmit Belediyesi'ne ait 5 iş yeri kiraya verildi!

İzmit Belediyesi'ne ait 5 iş yeri kiraya verildi!İzmit Belediyesi haftalık encümen toplantısı İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Cem Güler başkanlığında yapıldı. Toplantıda belediyeye ait 5 iş yeri kiraya verildi.


İzmit Belediyesi haftalık encümen toplantısı İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Cem Güler başkanlığında makam toplantı salonunda yapıldı. İzmit Belediyesi'nde yer alan habere göre, belediye sosyal medya hesaplarından da canlı olarak yayınlanan toplantıda İzmit Belediyesine ait 7 adet yerin kiraya verilmesi işinin ihalesi de yapıldı.

5 İş Yeri Kiralandı

İhalede Yahyakaptan Mahallesinde yeralan  iki ATM yerinden birinin muhammen bedeli artırılarak aylık 2,510 TL’ye, bir diğer ATM yeri ise muhammen bedeli değişmeden aylık 2,500 TL’ye 3 sene süreyle kiralandı. Kuruçeşme Doğan Mahallesi Lozan Caddesinde bulunan Kuruçeşme Doğan Taksi Durağı aylık 380 TL olan muhammen bedeli artırmadan 3 sene süreyle, Yenimahalle İlke Sokak’ta bulunan açık spor tesisi muhammen bedeli artırmadan aylık 5 bin 500 liraya 5 sene süreyle ve Şahinler Mahallesi Çiftlik Mevkiinde bulunan bir iş yeri yine muhammen bedeli artırmadan 3 yıl süreyle 350 liraya belediyeye ait yerleri kiraladılar.

İhaleye çıkarılan bir iş yeri ve dernek lokali yeri talipli bulunmadığı için 3 Şubat Pazartesi tarihinde gerçekleştirilecek encümen toplantısında pazarlık usulüyle kiralanacak.