06 / 12 / 2023

İzmit Çınar Evler projesinde detaylar gün yüzüne çıktı!

İzmit Çınar Evler projesinde detaylar gün yüzüne çıktı!

KİPTAŞ tarafından İzmit'te hayata geçirilen Çınar Evler Projesi'nde çalışmalar aralıksız devam ediyor. Projenin detayları gün yüzüne çıktı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki KİPTAŞ tarafından İzmit'te hayata geçirilen Çınar Evler Projesi'nde çalışmalar hızlandı. Fiziki ilerlemenin yüzde 25 olduğu projede detaylar belli olmaya başladı. KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt sosyal medya üzerinden projenin son durumu hakkında bilgi paylaşarak şu açıklamalarda bulundu: 

İzmit Çınar Evler projesinde detaylar gün yüzüne çıktı!

"Mimari tasarımı ile göz dolduran, doğayla dost bir yaşam vaad eden KİPTAŞ #İzmit Çınar Evler projemizin detayları gün geçtikçe ortaya çıkıyor. Çalışmaların hız kazandığı projemizi, şeffaflıkla paylaşmaya devam ediyoruz."

Toplam 143 adet konuttan oluşan proje içerisinde 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire yer alıyor. KİPTAŞ İzmit Çınar Evler projesinde yer alan 2+1 daireler 87  metrekare ve 93  metrekare, 3+1 daireler 124 metrekare olarak tasarlandı. 

İzmit Çınar Evler projesinde detaylar gün yüzüne çıktı!

Şantiye çalışmalarının hızlandığı projede hak sahipleriyle sözleşmeler imzalandı KİPTAŞ İzmit Çınar Evler projesinde en düşük konut bedeli 274 bin 50 TL. Projeden 27 bin 405 TL peşinat ve 2 bin 509,73 TL taksitle ev sahibi olunabiliyor.

120 ay taksit imkanı sunulan proje için başvuru dönemi 18 Ocak'ta sona erdi. Projenin temeli 28 Aralık tarihinde atıldı.Ev sahibi olmayanlara satılacak olan KİPTAŞ İzmit Çınar Evler projesi 4 blok olarak tasarlandı. Projede mağazadan kafeye birden fazla sosyal alan yer alıyor.

 

Mimari tasarımı ile göz dolduran, doğayla dost bir yaşam vadeden KİPTAŞ #İzmit Çınar Evler projemizin detayları gün geçtikçe ortaya çıkıyor. Çalışmaların hız kazandığı projemizi, şeffaflıkla paylaşmaya devam ediyoruz. pic.twitter.com/olqh5XdKwW

— Ali Kurt (@AliKurtistanbul) June 15, 2021

 

KİPTAŞ İzmit Çınar Evler 24 soruda tüm detaylarıyla!

https://www.kiptas.istanbul/devam-eden/kiptas-izmit-cnar-evler

Cansu Yılmaz/Emlakkulisi.com

Geri Dön