Jqattro Divani Emlak Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!


Jqattro Divani Emlak Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Jalal Daghestanı, Heba Daghestanı ve Hanaa Abou Affan ortaklığında kuruldu.Jqattro Divani Emlak Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Jalal Daghestanı, Heba Daghestanı ve Hanaa Abou Affan ortaklığında kuruldu.
 

Jqattro Divani Emlak Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi konusu:
a) Gayrımenkul: Bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak yapılan gayrimenkul danışmanlığı ve ekspertiz faaliyetleri, stratejik, mali, pazarlama, üretim, iş süreçleri, proje vb. yönetim hizmetleri ile ticari marka ve imtiyaz konularında danışmanlık yapabilir. Şirket gayrimenkul iktisap edebilir, satın alabilir, satabilir, kiralayabilir, kiraya verebilir, her surette tasarruf edebilir, maliki olduğu veya kiraladığı gayrimenkuller üzerinde her türlü bina, tesis ve benzeri inşaatı bizzat yapabilir veya üçüncü şahıslara yaptırabilir. Şirket'e ait gayrimenkul malları Şirket lehine teminat olarak gösterebilir, bu amaçla söz konusu mallar üzerinde rehin ve ipotek tesis ve tescil edebilir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Jqattro Divani Emlak Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi adres: Cumhuriyet Mah.1979.Sk.Önay Garden Recidance No:16/166 Esenyurt