Ka Golf Belek'te 83 bin YTL'ye! Aralık'ta teslim!

Ka Golf Belek'te 83 bin YTL'ye! Aralık'ta teslim!

Kayı Gayrimenkul'ün Belek'te inşa ettiği Ka Golf Belek'te apartların fiyatı 83 bin YTL'den başlıyor.


Ka Golf Belek projesini golf turizminin kalbinin attığı Belek'te ve 16 golf sahasına yakın bir mesafede gerçekleştiren Kayı Gayrımenkul golf tutkunları için yeni bir adım daha attı.

Ka Golf Belek projesi özellikle golf turizmi ile gelişen Belek bölgesinde apart ve villaların bir arada bulunduğu tek proje olarak yer alıyor. Şimdiden 24 adet apart dairenin yapımının tamamlandığı proje, farklı tip ve büyüklükteki 122 apart daire ile 20 villadan oluşuyor.

Kullanım kolaylığı sağlayan mimari tasarımı ve konsepte uygun olarak tasarlanan peyzaj düzenlemesi, teslim sonrası sunduğu kiralama hizmeti, bahçe bakımı, özel güvenlik, özel peyzaj düzenlemesi gibi hizmetleri ile farklı bir alternatif sunan Ka Golf Belek'te villaların fiyat aralığı 227 bin Euro'dan başlıyor ve 235 bin Euro'ya kadar çıkıyor.  Projede 1+1,  2+1, 3+1 şeklinde farklı seçenekler sunan apart dairelerin fiyat aralığı ise 83 bin ile  168 bin Euro arasında değişiyor. Ka Golf Belek'in ilk faz teslimlerinin Aralık ayında yapılması planlanıyor.

Özellikle yabancı yatırımcıların dikkatini çeken Ka Golf Belek'te, site sakinlerinin faydalanabilmesi için 500'er metrekareden oluşan putting green ve chipping green  golf pratik alanları yapımına başlandı. Böylelikle Ka Golf Belek'ten villa veya apart satın alanlar ücretsiz olarak 1.000 metrekarelik golf sahasından faydalanıp pratik yapabilecek, golf tutkunları sporun tadını çıkaracak.

www.ka-golfbelek.com

Tel: 0 212 261 15 00