Kadıköy'de icradan satılık 1 milyon 120 bin TL'ye daire!

Kadıköy'de icradan satılık 1 milyon 120 bin TL'ye daire!Kadıköy 8. İcra Müdürlüğü, 1 milyon 120 bin TL'ye daire satıyor. Söz konusu dairenin ihalesi 6 Aralık'ta Kadıköy 8. İcra Müdürlüğü'de açık arttırma suretiyle düzenlenecek


Kadıköy 8. İcra Müdürlüğü, İstanbul ili, Kadıköy ilçesi, Bostancı mahallesi, Yazmacı Tahir mevkii'nde 28 kapı numaralı Eyice apartmanının 3 numaralı dairesini satışa sunuyor. 679.70 metrekarelik alana sahip daire 6 katlı bir apartmanda bulunuyor. Dairenin bulunduğu apartman beş bağımsız bölüm ve bahçeden oluşuyor.

Satışa konu olan dairede rahat bir antre giriş, ortada gömme balkonlu geniş bir salon, mutfak hacmi yemek odası içerisinde düzenlenen oda, arka kısımda her biri ebebeyn banyolu iki yatak odası, bir genel banyo, koridora açılan biri balkonlu iki oda, wc ve depo bulunuyor. Dairenin bütün yerleri ahşaptan oluşuyor. Ayrıca dairenin bulunduğu apartmanın bir de otoparkı var.

Söz konusu daire 1 milyon 120 bin TL'den satışa sunulacak. 6 Aralık saat 15.20'de Kadıköy 8. İcra Müdürlüğü'de düzenlenecek ihale açık arttırma suretiyle yapılacak.
Dosya No: 2010/ 965 Talimat


Kübra Genç/Emlakkulisi.com