Kağıthane Ofispark Avon'unda tercihi oldu!

 Kağıthane Ofispark Avon'unda tercihi oldu! Kağıthane Ofispark Avon'unda tercihi oldu!

Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonu olan Avon, 2900 m2lik şirket merkez ofisleri için Tekfen Emlak Geliştirme tarafından geliştirilen Kağıthane OfisPark'ı seçti.
Avon'un yanısıraDoğuş Grubu şirketlerinden VDF veLeaseplan ile, Perkin Elmer,Demir Finansal Grup Holding A.Ş., Elit Yapı İnşaat A.Ş., KCI Medical, Yapı Kredi Koray GYO A.Ş.,ORMOYün İplik Sanayi ve Ticaret A.Ş., Bozanoğlu Hukuk Bürosu, YamahaErtekin Elektronik A.Ş.ve WPP Grup şirketi TNS-Kantar Media'nın da yatırım ve yerleşim için tercih ettiği Kağıthane OfisPark, böylelikle sektörün önde gelen şirketlerini aynı çatı altında bir araya getiriyor.

 

İstanbul’da A sınıfı ofis alanında en yüksek standartları sunan Kağıthane OfisPark, Tekfen’in ofis konusunda sahip olduğu bilgi birikimi ve Emre Arolat tarafından tasarlanan konseptiyle her iki tarafın da yenilikçi ve duyarlı bakış açısını yansıtan bir ofis projesi olarak fark yaratıyor. Amerikan Yeşil Binalar Konseyi(USGBC) tarafından verilen LEED Altın sertifikasına sahip proje, Levent-Maslak hattına yakınlığı, merkezi konumu ve gelişen ulaşım imkanları ile İstanbul’un en değerli lokasyonlarından olan Kağıthane Bölgesi içerisinde ilk LEED sertifikalı ofis projesi olarak sektöre öncülük ediyor.

 

Projenin kiralama süreci, Euromoney Gayrimenkul ödülleri başta olmak üzere her yıl birçok ödüle layık görülenlider gayrimenkul danışmanlık hizmetleri şirketi Jones Lang LaSalle tarafından yürütülüyor.

 

Projenin Ödülleri

- ArkiPARC 2012'de “Ofis” kategorisinde,

- 2009 yılında MIPIM ArchitecturalFuture Project Awards kapsamında, ‘Ofis Yapıları’ kategorisinde,

- Europe & Afrika PropertyAwards 2010 kapsamında “Ticari/Ofis Yapıları” kategorisinde ödül kazandı.