Kağıthane'de 21 bin 279 kişi tapusuna kavuştu!

Kağıthane'de 21 bin 279 kişi tapusuna kavuştu!İlçenin en büyük sorunlarından biri olan tapu sorununu büyük ölçüde çözdüklerinin altını çizen Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, “Şuana kadar ilçemizde 21 binin üzerinde kişi tapusuna kavuştu" dediKağıthaneli vatandaşlar tapularını almanın sevincini yaşıyor. Son olarak 81 vatandaş tapusuna kavuşurken Kağıthane’de bugüne kadar toplam 21 bin 279 kişiye tapuları teslim edildi.


İlçenin en büyük sorunlarından biri olan tapu sorununu büyük ölçüde çözdüklerinin altını çizen Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, “Şuana kadar ilçemizde 21 binin üzerinde kişi tapusuna kavuştu. Yaptığımız imar uygulamasıyla şehrin ve vatandaşlarımızın tapu sorununu çözerken kimsenin mağdur olmaması için çalışmalar yaptık. İmar uygulaması yaptığımız bölgelerde halkımızın ihtiyacı olan hizmetlere yönelik gerekli alan tahsislerini de sorunsuz şekilde gerçekleştirdik.’ dedi.

Kağıthane Tapu ve Kadastro Müdürlüğü’nde düzenlenen tapu dağıtımına AK Parti Milletvekili Ekrem Erdem, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç,  İlçe Tapu Müdürü Faruk Tekin, belediye meclis üyeleri ve tapularını alacak olan vatandaşlar katıldı. Kağıthane Belediyesi