Kale Kent Beylikdüzü iletişim!

Kale Kent Beylikdüzü iletişim! Kale Kent Beylikdüzü iletişim!

Firma: Gül İnşaat ve Liv Yapı

Proje: Kale Kent Beylikdüzü

Kale Kent Beylikdüzü iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 38 07 olarak belirlendi. İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü’nde inşa edilen Kale Kent Beylikdüzü projesi 100 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.İlk etabı 863 konut, 2. etabı ise 608 konuttan meydana gelen projede toplam 1,471 daire bulunuyor. KaleKent Beylikdüzü projesinde daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı.


100 bin metrekare arsa alanına üzerinde yükselen Beylikdüzü KaleKent projesi Gül inşaat Liv Yapı ve 3S Kale işbirliği ile hayata geçiriliyor.


 Beylikdüzü Kalekent’te daire fiyatları 280 bin TL'den başlıyor. Liv Yapı Kalekent'te yüzde 1 peşinatta, konut bedelinin yüzde 24'ü 12 ay sonra ödeniyor, kalan tutar ise banka kredisi ile vadelendiriliyor.


Kale Kent Beylikdüzü iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 38 07 olarak belirlendi.  Kale Kent Beylikdüzü   projesinde sosyal donatı alanları arasında seyir terasları, su basamakları, Türk hamamı, sauna, su oyunları, yapay adalar, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness center, yürüyüş, bisiklet parkurları ve tenis kortu bulunuyor.


Peyzaj alanı 73 bin metrekare olarak belirlenen  Kale Kent Beylikdüzü  Konutları'nın 1. etap teslimleri bu yıl eylül ayında, 2. etap teslimleri ise 2016 yılı Aralık ayında gerçekleşecek


Kale Kent Beylikdüzü ulaşım

Adres: Adnan Kahveci Mah. Anadolu Cad. No: 22,Beylikdüzü/İstanbul


Kale Kent Beylikdüzü iletişim 

Tel: 444 38 07   

Web: http://www.kalekent.com.tr/

Pınar DOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor