Kale Kent projesi yüzde 100 prim sağladı!

Kale Kent projesi yüzde 100 prim sağladı!

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S İnşaat ortaklığında Beylikdüzü’nde inşa edilen KaleKent projesi, yüzde 100 prim sağlayarak yatırımcısının yüzünü güldürdü. Toplam 1471 daireden oluşan KaleKent’te yatırım fırsatları hala devam ediyor.


Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S İnşaat ortaklığında Beylikdüzü’nde inşa edilen KaleKent projesi, yüzde 100 prim sağlayarak yatırımcısının yüzünü güldürdü. Birinci etabında yaşamın başladığı projenin ikinci etabının Aralık 2016’da teslim edilmesi planlanıyor. Toplam 1471 daireden oluşan KaleKent’te yatırım fırsatları hala devam ediyor. Bir yıl içinde yüzde 30-40 oranında prim yapması öngörülen projede kazançlı yatırımın kapısını aralamak isteyenler için son yatırım fırsatları sunuluyor.


İnşaat sektörünün önde gelen markaları Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S İnşaat ortaklığında inşa edilen, KaleKent, Beylikdüzü’nde Avrupa Birliği (AB) standartlarındaki en büyük yeşil alanına komşu olan özel bir proje. Lansmana çıktığı günden bugüne % 100 prim yapan KaleKent, yatırımcısının yüzünü güldürürken, projede yüzde 30-40’lara varan oranda yüksek kazanç vaad eden özel yatırım fırsatları da devam ediyor. 


Liv Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sönmez Aydın, projenin 2.750 TL metrekare satış fiyatı ile lansmana çıktığını bugün ise bu rakamın 5.500 TL metrekare fiyatına ulaştığını söyledi.


Yaşam Başladı

Toplam 1471 daireden oluşan KaleKent’in ilk etabında yaşam başlarken, ikinci etabın Aralık 2016’da teslim edilmesi planlanan projenin bir yıl içinde yüzde 30-40’lık prim yapması öngörülüyor.


Yüzde 100 prim yaptı

Yatırımcısına sağladığı prim ile fark yaratan projede 1+1’ler 165.000 TL lansman fiyatı ile satışa çıkarken % 100 prim sağlayarak bugün 330.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 610.000 TL fiyatlardan lansmana çıkan 4+1’ler ise, yüzde 80 oranında prim yaparken bugün 1.100.000 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

 

Sınırlı Sayıda Son Daireler

Kalekent’in 1. Etabında 839 dairenin satışa çıktığını ve yüzde 10’lar seviyesinde bir daire stoku kaldığını belirten Sönmez Aydın, “Teslimine 7 ay gibi kısa bir zaman kalan 2. Etapta 632 daire satışa çıkmış durumda. 2. Etap satışlarımızda yüzde 40’lık bir stok kaldı. Önümüzdeki dönemde de ciddi prim yapmasını beklediğimiz projemizde yatırımcılar için son fırsatları sunuyoruz” dedi.


Az Katlı Yeşil Alanı Bol Proje

Az katlı mimarisi ve özel konumu ile bölgede dikkat çeken projenin AB standartlarında bir proje olduğunu belirten Sönmez Aydın:


“KaleKent Beylikdüzü’nün AB standartlarındaki en büyük yeşil alana komşu olması ile oksijeni bol bir alanda yükseliyor. Ailelere yönelik 2+1 ve 3+1’lerin yer aldığı projemiz 1471 daire ile 55 adet işyerinden oluşuyor. Projemizde, yatırım ya da oturum amaçlı konut alacaklara kısa zamanda oturum ya da kiralama yapma fırsatı da sunuyoruz” diye konuştu. 


Beylikdüzü’nün merkezinde yeşille içiçe huzurlu bir yaşam

Yeşillikler içinde huzurlu bir yaşam sunan KaleKent, merkezi lokasyonu ile okul, kreş, alışveriş noktaları ile Beylik Pazarı gibi ailelerin çok sık olarak gittikleri noktalara yakın konumda. Metrobüs ile ulaşımı kolaylaşıp yatırım değeri yükselen Beylikdüzü, önümüzdeki dönemde metro, hızlı tren gibi projelerin bölgeye uzanmasıyla değerlenmeye devam edecek. 


1 Milyon Metrekare Yeşil Alan

Kalekent, Beylikdüzü Belediyesi’nin yapımına devam ettiği, İstanbul’un en büyük yeşil alanlarından biri ve Beylikdüzü’nün akciğeri olarak gösterilen Yeşil Vadi’ye komşu bir konumda yer alıyor. 1 milyon metrekarelik yeşil alanda, yürüyüş parkurları, su oyunları, süs havuzları, spor alanlarının yanısıra, 170 farklı ağaç türü ve 707 çeşit farklı bitki türü hayat bulacak.Web adresi: livyapi.com


Haber Sabah'ta şöyle yer aldı;


Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S İnşaat ortaklığında Beylikdüzü'nde inşa edilen KaleKent projesi lansmana çıktığı tarihten bu yana yüzde 100 prim yaptı. Liv Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sönmez Aydın, projenin 2.750 TL metrekare satış fiyatı ile lansmana çıktığını bugün ise bu rakamın 5.500 TL metrekare fiyatına ulaştığını söyledi. Kalekent'in 1. etabında 839 dairenin satışa çıktığını ve yüzde 10'lar seviyesinde bir daire stoku kaldığını belirten Sönmez Aydın, "Teslimine 7 ay gibi kısa bir zaman kalan 2. etapta 632 daire satışa çıkmış durumda. 2. etap satışlarımızda yüzde 40'lık bir stok kaldı. Önümüzdeki dönemde de ciddi prim yapmasını beklediğimiz projemizde yatırımcılar için son fırsatları sunuyoruz" dedi. Toplam 1471 daireden oluşan KaleKent'in ilk etabında yaşamın başladığını söyleyen Aydın, "İkinci etabın Aralık 2016'da teslim edilmesi planlanan projenin bir yıl içinde yüzde 30-40'lık prim yapmasını öngörüyoruz" diye konuştu.


SabahHaber Posta Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


Gül İnşaat, Liv Yapı ve 35 İnşaat ortaklığının Beylikdüzü'nde inşa ettiği KaleKent'den daire alanların yüzde 100 kazandığı açıklandı. Liv Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sönmez Aydın, ilk satışa çıkardıklarında daire metrekare fiyatlarının 2 bin 750 lira olduğunu; bugün bu rakamın 5 bin 500 liraya ulaştığını söyledi. 1471 daireli projenin 1 yılda yüzde 30-40 oranında daha prim yapması öngörülüyor. Posta
Haber Habertürk Ek Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S inşaat ortaklığında Beylikdüzü'nde inşa edilen KaleKent projesinin birinci etabında yaşam başladı. Projenin ikinci etabının Aralık 2016'da teslim edilmesi planlanıyor. Proje toplam bin 471 daire ve 55 işyerinden oluşuyor. Liv Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sönmez Aydın, Kalekent'in 1. etabında 839 dairenin satışa çıktığını ve yüzde 10'lar seviyesinde daire stoku kaldığını belirtti. Sönmez Aydın, "Teslimine 7 ay gibi kısa bir zaman kalan 2. etapta 632 daire satışa çıkmış durumda. 2. etap satışlarımızda yüzde 40'lık stok kaldı" diye konuştu. Habertürk Ek