Çukurova Balkon

Kalekim 'Betonart Fresh' ile kokuları yok ediyor!

Kalekim 'Betonart Fresh' ile kokuları yok ediyor! Kalekim 'Betonart Fresh' ile kokuları yok ediyor!

Türkiye’de ilk kez Kalekim tarafından geliştirilen brüt beton görünümlü dekoratif sıva ‘Betonart Fresh’, özel formülü sayesinde kötü kokuları giderdiği mekanlarda estetik ve sağlıklı bir atmosfer yaratıyor.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Yapı kimyasalları sektörünün lider markası Kalekim, mimar, mühendis, usta ve tüketiciler için yenilikçi ürünler geliştirmeye devam ediyor. Kalekim’in Türkiye’de ilk kez ürettiği, kötü kokuları gideren dekoratif sıva ‘Betonart Fresh’, modern mekanlar için vazgeçilmez bir seçenek sunuyor. 


Sağlıklı yaşam alanları 

Kullanıma hazır olarak, kova ambalajlarda satışa sunulan ‘Betonart Fresh’, mekanları estetik brüt beton görünümüne kavuşturmasının yanı sıra, kötü kokularla birlikte kimyasal gazları da giderdiği yaşam alanlarında, sağlıklı bir atmosfer oluşturuyor. 


Nem dengesini sağlayan özel formül

Özel formülü sayesinde ortamın nem dengesini sağlayan ve içerideki nemi dışarıya atabilme kabiliyetiyle yapılara nefes aldıran ‘Betonart Fresh’, başka hiçbir katkı malzemesine ihtiyaç duyulmadan, mala ile kolayca uygulanabiliyor. Akrilik emülsiyon esaslı ‘Betonart Fresh’, çimento içermediği için uygulama sırasında ve sonrasında da tozuma gibi bir problem oluşturmuyor. 


Çevre dostu ürün her türlü yapıda kullanılıyor

‘Betonart Fresh’, ekonomik ve kolay uygulanabilir olmasının yanı sıra, solvent içermeyen su bazlı yapısı ile insan ve çevre sağlığına dost bir ürün olarak öne çıkıyor. Dekoratif kaplamanın en doğal duruşu ile öze dönüşü simgeleyen ‘Betonart Fresh’, sadece mağaza, restoran, sanat galerisi ve ofislerin iç cepheleri değil, aynı zamanda stil sahibi lüks evlere kadar pek çok mekanda kullanılabiliyor. 


Hafif bir yapıya sahip son kat dekoratif sıva ‘Betonart Fresh’, kara sıva, beton, çimento levha gibi mineral yüzeylerin yanı sıra, alçı sıva, alçıpan, sabitlenmiş kontrplak ve eski boyalı yüzeylere rahatlıkla uygulanabiliyor.