Çukurova Balkon

Kandilli Konakları fiyat!

Kandilli Konakları fiyat! Kandilli Konakları fiyat!

Firma: Demsa Group

Proje: Kandilli Konakları

Kandilli Konakları fiyat listesi kapsamında villalar 3 milyon dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor. Hemen teslim edilen Üsküdar Kandilli Konakları'nda villa ödemeleri banka kredisi ile taksitli olarak yapılıyor...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!Kandilli Konakları konut teslimleri hemen yapılıyor.  Kandilli Konakları  İstanbul Anadolu yakasında Üsküdar'a bağlı Kandilli bölgesinde hayata geçirildi. Kandilli Konakları fiyat listesi 3 milyon dolardan başlıyor.


Üsküdar Kandilli Konakları  Demsa Group  tarafından hayata geçirildi. Kandilli Konakları Üsküdar satış ofisi ile 0216 651 73 80 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz.


Kandilli Konakları Üsküdar'da villalar 3 katlı olarak inşa edildi. Kandilli Konakları Üsküdar ödeme koşulları kapsamında banka kredisi ile taksitli ödemeler yapılabiliyor.Kandilli Konakları fiyat!


Kandilli Konakları fiyat listesi kapsamında villaların satışları 3 milyon dolardan başlayarak, 4 milyon 250 bin dolara kadar çıkıyor. Üsküdar Kandilli Konakları'nda 14 adet villa bulunuyor.


Boğaz ve deniz manzarasına hakim olan villaların yer aldığı Kandilli Konakları Üsküdar'da 25 bin 500 metrekare arsa alanında yükseliyor. Kandilli Konakları'nda kapalı otopark, yüzme havuzu yer alıyor.


Kandilli Konakları Üsküdar nerede?Kandilli Konakları Üsküdar iletişim bilgileri

Telefon: +90 216 651 73 80

Web adresi : www.kandillikonaklari.com.tr

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor