Çukurova Balkon

Kanye West'ten Kim Kardashian'a 14 milyon dolarlık ev hediyesi!

Kanye West'ten Kim Kardashian'a 14 milyon dolarlık ev hediyesi! Kanye West'ten Kim Kardashian'a 14 milyon dolarlık ev hediyesi!

Kim Kardashian ve Kanye West, Florida'da milyarderler sitesi olarak bilinen Faena House'taki yeni evlerini gezdi. Rap şarkıcısı Kanye West, 14 milyon dolarlık evi, reality şov yıldızı olan eşi Kim Kardashian'a daha önce hiç göstermemişti.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Kanye West, eşi Kim Kardashian’a sürpriz Noel hediyesi olarak 14 milyon dolara ev almıştı. Rap şarkıcısı Kanye West, reality şov yıldızı eşi Kardashian’a daha önceden görmesine izin vermediği evi gezdirdi.

Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre, ünlü çift, yeni ev sevinçlerini balkonda gösterdi. Çiftin, yeni bir taşıyıcı anneden dördüncü çocuklarını bekledikleri de iddia edildi.

41 yaşındaki rap'çi, 38 yaşındaki eşi Kardashian'ın evi önceden görmesine izin vermeyerek Kardashian'a Noel'de sürpriz yaptı. Sahil kenarında bulunan 430 metrekare alana sahip evin dört yatak odası, beş banyosu bulunuyor. Geniş bir terası olan evin spor salonu, havuzu ve spa salonu da var.

Dünyaca ünlü çift, farklı zamanlarda hem Los Angeles'taki Hidden Hills bölgesinde bulunan evlerinde hem de yeni aldıkları Florida sahil evinde kalacaklar.

Kim Kardashian ve Kanye West Miami'den 14 milyon dolara ev aldı!