Karaman'da TOKİ teslimleri başlayacak!

Karaman'da TOKİ teslimleri başlayacak!

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, TOKİ'nin yaptığı Piri Reis Vadisi Projesi'nde yer alan sosyal tesis ve yeşil alanlarda incelemeler yaptı. 


Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, yaptığı açıklamada konut teslimlerinin önümüzdeki aylarda başlayacağını dile getirdi. 

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, Piri Reis Vadisi Projesi sayesinde Doğukışla bölgesinin bir cazibe merkezi haline geleceğini belirten Çalışkan, şunları dile getirdi;

"TOKİ işbirliğinde hayata geçirdiğimiz Piri Reis Vadisi Projesi'nde çalışmalar artık tamamlanmak üzere. Yaklaşık 70 bin metre kare alana sahip projede, 450 konutun yanı sıra; alışveriş merkezleri ve ticaret alanı, restoranlar, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, otoparklar, anfi tiyatro ve spor alanları yer alıyor.

Piri Reis Vadisi konutları, sosyal donatıları ve yeşil alanları ile Doğu Kışla bölgesini güzide bir cazibe merkezi haline getirecek. İnşallah önümüzdeki aylarda hak sahiplerine almış oldukları konutların anahtarlarını teslim etmeye başlayacağız. Karaman Belediyesi olarak şehrimize değer katan yatırım ve projelerimize devam edeceğiz."