Karat 34 projesinin tercihi GF Hakan Plastik ürünleri!

Karat 34 projesinin tercihi GF Hakan Plastik ürünleri!

"Doğa Şehircilik" ve "Başyapı" tarafından hayata geçirilen Karat 34 karma yaşam projesinin tesisat sistemlerinde GF Hakan Plastik ürünleri tercih edildi. 


Karat 34 projesinin tesisat sistemlerinde GF Hakan Plastik ürünleri tercih edildi. İstanbul'da iş ve yaşam akışının önemli noktaları arasında yer alan Bahçelievler'de  Doğa Şehircilik ve Başyapı imzasıyla hayata geçirilen; karma yaşam projesi Karat 34 tesisat sistemleri, SILENTA ürün grubundan Silenta 3A ve Silenta FR'nin  yanı sıra PP-R ve PVC ürünleri ile döşendi. 

Sürdülebilir Yaşam Alanı hedefi doğrultusunda çevreye duyarlı bir proje olarak inşa edilen Karat 34'de kullanılan Silenta 3A ve Selenta FR, esneklik ve sessizliği ile ön plana çıkan ürünler arasında.

SİLENTA 3A, yüksek darbe dayanımı ve ses koruması gerektiren tüm DIN 4109, DIN 4102 sistem standartlarına uygun biçimdeformüle edilerek güçlendirilmiş bir ürün. PP'den üretilen ses yalıtımlı SİLENTA 3A atık su boru sistemi, 4lt/s akış hızında sadece 16 dB ses şiddeti ile tesisat sistemlerinin ihtiyaçlarını da en üst seviyede karşılıyor.

SILENTA FR ise Yanmaya Dayanıklı Sessiz Boru Sistemi olarak, olası yangınlarda alev iletiminin en aza indirgenmesi için üstün özelliklere sahip. TS EN 13501, DIN 4102 yanıcılık ve DIN 4109, EN 14366 sessizlik
standartlarına uygun olarak geliştirilen SILENTA FR, atık su ve asidik sıvı transferleri için de kullanılıyor. Mineral katkılı özel bir formülasyonla üretilen boru sistemi, Almanya  Fraunhofer Enstitüsü'nün yaptığı ölçümlerde EN 14366'a göre 4lt/s akış hızında sadece 12 dB ses şiddeti seviyesine ulaşıyor.

GF Hakan Plastik'in Aquasystem PP-R boru sistemleri, konutlarda suya sağlıklı ve güvenli biçimde ulaşılması; tesisat sistemlerinin sorunsuz bir şekilde uzun ömürlü çalışması açısından da tercih ediliyor.

Web: http://www.karat34.com.tr/