29 / 06 / 2022

Karmod 10 ayda 716 aileyi konut sahibi yaptı!

Karmod 10 ayda 716 aileyi konut sahibi yaptı!

Karmod, 2018'in ilk on aylık döneminde 716 aileyi konut sahibi yaptı .Karmod Satış Müdürü Abdullah Yüceer, "Evlerimizin hak ettiği ilgiyi müşterilerimizden görmesi bizi son derece mutlu etti." dedi.Karmod, yılın ilk on aylık döneminde 716 aileyi konut sahibi yaptı.

Karmod tarafından yapılan açıklamada, yurt dışı satışların belirtilen rakamlara dahil edilmediği, Türkiye'nin her şehrine konut kurulumunun gerçekleştirildiği kaydedildi.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; Karmod Satış Müdürü Abdullah Yüceer, uzun ömürlü yapı sınıfında ürettikleri konutlara olan talebin her geçen yıl arttığını söyledi. 

Yüceer, talep artışında en önemli etkenin müşteri tavsiyelerinden kaynaklandığını müşahede ettiklerini belirtti. Yüceer, şunları kaydetti:

"Karmod Ev konseptiyle müşterilerimize sunduğumuz konutlarımız konforuyla beraber uzun ömürlü yapısıyla öne çıkıyor. Son dönemdeki gözlemlerimizde müşteri tavsiyesi ile gerçekleşen konut satışlarımızda önemli bir artış olduğunu müşahede ettik. Evlerimizin hak ettiği ilgiyi müşterilerimizden görmesi bizi son derece mutlu etti.

Fonksiyonel kullanımda plan alternatiflerimizle beraber evlerimizin yüksek güvenlik sağlayan yapı statiği, standart betonarme binalara göre daha yüksek izolasyon gibi üstünlükleri kullandıkça hissedilebilen özellikler. Yine fabrika ön üretimi sonrası başka usta ekiplerine ihtiyaç duyulmadan kurulum yapılabilmesi ayrı bir avantaj sağlıyor. Üretimden kuruluma kadar Karmod ekipleriyle teslimatı gerçekleştirilen evlerimize satış sonrası hizmet desteği sunuyoruz."