Kartal Adanus Park'ta metrekare birim fiyatı 2 bin 960 liraya! Yüzde 1 peşinatla!

 Kartal Adanus Park'ta metrekare birim fiyatı 2 bin 960 liraya! Yüzde 1 peşinatla! Kartal Adanus Park'ta metrekare birim fiyatı 2 bin 960 liraya! Yüzde 1 peşinatla!

Firma: Çukurova Gayrimenkul

Proje: Adanus Park

Çukurova Gayrimenkul tarafından Kartal'da konumlandırılan Adanus Park'ta yüzde 1 peşinatla ev sahibi olmak mümkün... Banka kredisi kullanımına uygun ödeme koşulları alıcılara sunuluyor...Çukurova Gayrimenkul tarafından 10 bin metrekarelik alanda, her biri 9 ilâ 19 katlı 3 blok halinde 180 konutla Kartal'da konumlandırılan  Adanus Park  projesinin inşaat alanı ise 22 bin 500 metrekare olarak belirlendi. 


AdanusPark projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+1 olmak üzere farklı tip daireler yer alıyor. Tasarımının Tatsuya Yamamoto ve Gökhan Aktan Altuğ'a ait olduğu kartal Adanus Park projesinde teslimler hemen yapılıyor.


Adanus Park Evleri'nde basketbol sahası, fitness center, hobi salonu, güneşlenme terası, yürüme parkurları ve açık yüzme havuzu gibi sosyal aktiviter alanları yer alıyor. Çocuklarında unutulmadığı projede çocuk oyun parkı da bulunuyor.


Park Adanus projesinde metrekare birim fiyatı 2 bin 960 lira olarak belirlendi ve peşinat olarak konut bedelinin yüzde 1'i ödeniyor. Konut bedelinin yüzde 75'i için banka kredisi kullanım avantajı sunulan projede kalan yüzde 24'lük kısım için 12 aya kadar vade imkanı sizleri bekliyor.


0216 671 14 14 


www.adanuspark.com


Yağmur KARA


projeye sor