Kartal DKY Business ofis fiyatları!

Kartal DKY Business ofis fiyatları! Kartal DKY Business ofis fiyatları!

Firma: DKY İnşaat

Proje: DKY Kartal

Kartal DKY Business ofis fiyatları kat ve cephelerine göre değişiyor. 22 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen projenin 2017 yılı sonunda teslim edilmesi planlanıyor.


DKY Kartal Rezidans İstanbul Kartal Soğanlık'ta inşa ediliyor. Projede 2+1.5, 3+1.5, 4+1.5, 5+1.5, 6+1.5 olarak dizayn edilen daire seçeenkleri yer alıyor. 


Kartal DKY Business ofis fiyatları metrekarelerine bağlı olarak farklılık gösteriyor.  DKY İnşaat  imzası taşıyan proje 6 rezidans bloğu ve 1 ofis bloğundan meydana geliyor. 


Teslimlerin 2017 yılı Aralık ayında gerçekleşeceği DKY Business Kartal'da yüzde 10 peşinatta, kalan kısmın ödemeleri teslimden sonra yapılıyor. 


DKY Kartal Residence'de çiçek bahçeleri, otopark, koşu parkurlar, su kanalları ve bisiklet yolları, çocuk oyun alanları, fitness center, açık ve kapalı kullanımlı havuzları gibi sosyal yaşam alanları sunuluyor. 


Kartal DKY Business ofis fiyatları 722 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 22 bin metrekare arsa üzerinde yükselen projede ofislerin büyüklükleri 105 metrekare - 931 metrekare şeklinde tasarlandı. 


Soğanlık  DKY Kartal  konum olarak FSM Köprüsü’ne 25 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 19 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 22 dakika, Deniz Otobüsü İskelesi ve sahil yoluna 9 kilometre uzaklıkta bulunuyor. 


DKY Kartal Business nerede?

Adres: Kartal M1 Alışveriş Merkezi Karşısı-İstanbul


Kartal DKY Business satış ofisi 

Telefon: (0216) 517 9 517

Web: www.dkyinsaat.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor